8 Temmuz 2019 Pazartesi 20:43

“İyi ki Galatasaraylı olmuşum”

“İyi ki Galatasaraylı olmuşum”

Teknik Direktörümüz Fatih Terim’in Galatasaray ile sözleşme imzalamasının 45. yıl dönümü sabah gerçekleştirilen antrenmandan sonra Florya Metin Oktay Tesisleri’nde futbolcularımızın düzenlediği sürpriz organizasyon ile kutlandı. Teknik Direktörümüz Fatih Terim, hazırlanan pastayı kestikten sonra açıklamalarda bulundu.

Teknik Direktörümüz Fatih Terim şu ifadeleri kullandı:

“Hepinize çok teşekkür ediyorum. Bana 45 seneyi hatırlattı, bu süre çok kolay geçmedi tabii ki ama bu kapıdan gireli bu kadar yıl olmuş. Açıkçası iyi ki bu kapıdan girmişim, iyi ki Galatasaraylı olmuşum, iyi ki bu camiaya mal olmuşum, iyi ki Galatasaray’da oynamışım, iyi ki hala bu camiaya hizmet ediyorum.

Bende bu camiamın çok büyük emeği ve hakkı var. Geldiğim günden bugüne kadar kimlerin bende emeği varsa sonsuz teşekkür ederim, aramızda olmayanlara da Allah rahmet eylesin. Umarım siz de çok uzun yıllar Galatasaray’a hizmet edersiniz. Türkiye’nin ve dünyanın bu köklü markasında olmak benim için gurur verici, sizler için de öyle olmasını dilerim. Şöyle düşünün, 20 yaşında bir çocuk olarak gurbete geliyorsunuz. Orada top oynuyorsunuz, evleniyorsunuz, çocuk sahibi oluyorsunuz, torun sahibi oluyorsunuz… Bu aidiyet duygusu anlatılmaz bir duygu. Galatasaray’a ait olmaktan son derece mutlu ve gururluyum. Hepinize de teşekkür ediyorum.”