12 Ocak 2018 Cuma 23:15

Kamp Günlüğü | 12 Ocak Cuma

Kamp Günlüğü | 12 Ocak Cuma

Galatasaray Futbol Takımı, Antalya’nın Belek beldesinde sürdürdüğü 2017-2018 sezonu ara kamp dönemi çalışmaları kapsamında bugün çift antrenman gerçekleştirdi.

Sabah saat 10.30’daki antrenmanı salonda rejenerasyon çalışmasıyla geçiren takımımız, akşam saat 17.30’da ilk bölümü medya mensuplarına açık bir antrenman yaptı. Sueno Hotels Deluxe Belek’e ait antrenman sahasında teknik direktörümüz Fatih Terim yönetiminde yapılan idman, dinamik ısınma hareketleriyle başladı. Beşe iki dar alanda toplu oyunla devam edilen antrenmanın bir sonraki bölümünde önce sınırlı alanda beşe beş çift kaleli, daha sonra ise sınırlı alanda beşe beş dört minyatür kaleli dar alan kontrol-pas oyunu yapıldı.
 
Antrenmanın bir sonraki bölümünde sınırlı alanda 10’a 10 tek pas oyun gerçekleştirildi. Ana bölümde ise çift kaleli taktik oyun oynandı. Akşam idmanı, rejenerasyon koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.
 
Galatasaray Futbol Takımı, kamp çalışmaları kapsamında yarın saat 16.30’da Sueno Hotels Deluxe Belek’te medya mensuplarına kapalı bir antrenman gerçekleştirecek.