12 Temmuz 2018 Perşembe 21:14

Kamp Günlüğü | 12 Temmuz Perşembe

Kamp Günlüğü | 12 Temmuz Perşembe

Galatasaray Futbol Takımı, İsviçre’nin Zürih kentinde sürdürdüğü yeni sezon hazırlıkları kapsamında bugün çift antrenman gerçekleştirdi.

Teknik direktörümüz Fatih Terim yönetimindeki idmanların ilkinde oyuncularımız, havuzda genel kuvvet çalışırken antrenman rejenerasyon hareketleriyle tamamlandı.

Günün ikinci antrenmanı, yerel saatle 17.30’da medya mensuplarına açık olarak gerçekleştirildi. Antrenmana koordinasyon ve sürat çalışmasıyla başlandı. Daha sonra sınırlı alanda yön değiştirmeli hedefli oyun oynandı. 
Antrenmanın ana bölümünde sınırlı alanda taktik çalışma yapıldı. Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.

Dün akşam yapılan idmanda sağ üst adalede sertleşme hisseden Serdar Aziz, tedbir amaçlı olarak antrenmanda yer almadı. 

Fernando Reges ve Sinan Gümüş kendileri için hazırlanan özel program dâhilinde çalıştı.

Yeni transferimiz Henry Onyekuru ise resmi açıklamanın ardından katıldığı antrenmanda koşu çalışması yaparken teknik direktörümüz Fatih Terim tarafından takım arkadaşlarına tanıtıldı.

Galatasaray Futbol Takımı, İsviçre’nin Zürih kentindeki ilk hazırlık maçında yarın İsviçre Challenge League (ikinci lig) temsilcisi FC Wil ile karşılaşacak. Utogrund Stadı’ndaki mücadele, TSİ 16.00’da başlayacak ve güvenlik önlemleri nedeniyle seyirciye kapalı olarak gerçekleşecek.