13 Ocak 2018 Cumartesi 21:09

Kamp Günlüğü | 13 Ocak Cumartesi

Kamp Günlüğü | 13 Ocak Cumartesi

Galatasaray Futbol Takımı, Antalya’nın Belek beldesinde sürdürdüğü 2017-2018 sezonu ara kamp dönemi çalışmaları kapsamında bugün tek antrenman gerçekleştirdi.

Sueno Hotels Deluxe Belek’e ait tesislerde teknik direktörümüz Fatih Terim yönetiminde dinamik ısınmayla başlayan antrenmana dar alanda altıya üç toplu oyunla devam edildi.

Daha sonra sınırlı alanda altışarlı üç grup hâlinde toplu oyun yapıldı. Ana bölümde sınırlı alanda taktik ağırlıklı çift kale maç gerçekleştirildi. Antrenman, rejenerasyon koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.

Antrenmanın ardından kampı takip eden medya mensupları ile teknik heyetimiz bir maç yaptı. Teknik heyetimiz, sekizer kişilik takımlar hâlinde oynanan maçı 14-5’lik skorla kazandı. Maçı Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek ile eski oyuncularımızdan Johan Elmander de takip etti.

Galatasaray, ara kamp çalışmaları kapsamında yarın Romanya 1. Ligi’nin son şampiyonu Viitorul Constanta ile karşılaşacak. GSTV’den naklen yayınlanacak mücadele, saat 17.00’de başlayacak.