15 Temmuz 2018 Pazar 19:08

Kamp Günlüğü | 15 Temmuz Pazar

Kamp Günlüğü | 15 Temmuz Pazar

Galatasaray Futbol Takımı, İsviçre’nin Zürih kentinde sürdürdüğü yeni sezon hazırlıkları kapsamında bugün çift antrenman gerçekleştirdi.

Teknik direktörümüz Fatih Terim yönetimindeki antrenmanlardan ilki, yerel saatle 09.45’te başlarken idmanın ilk bölümünde kuvvet çalışması yapıldı.

Daha sonra koordinasyon ve sürat çalışmaları ile koşu çalışmaları üzerinde duruldu. Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.

Günün ikinci idmanı, yerel saatle 15.45’te başlarken ilk bölümde ritm ile ısınma yapıldı. Daha sonra gruplar hâlinde beşe iki dar alan oyunu oynandı.

Antrenmanın ana bölümünde sınırlı alanda çift kale taktiksel oyun gerçekleştirildi. Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.

Yeni transferimiz Henry Onyekuru ve Perşembe akşamı kampa katılan Younes Belhanda, dünü bireysel çalışma ile geçirdikten sonra bugün yapılan her iki antrenmanda da takımla birlikte çalıştı.

Zürih’teki antrenman programını noktalayan Galatasaray Futbol Takımı, yarın öğle saatlerinde Montrö'ye geçerek yeni sezon hazırlıklarına bu kentte devam edecek. Takımımızın Montrö’de yerel saatle 17.30’da yapacağı antrenman, medya mensuplarına açık olarak gerçekleştirilecek.