20 Temmuz 2021 Salı 21:01

Kerem Aktürkoğlu: “Galatasaray armasını en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz”

Kerem Aktürkoğlu: “Galatasaray armasını en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz”

Profesyonel futbolcumuz Kerem Aktürkoğlu, takımımızın UEFA Şampiyonlar Ligi İkinci Eleme Turu’nda oynayacağı karşılaşma öncesinde açıklamalarda bulundu.

Takım olarak iyi bir hazırlık süreci geçirdiğimizi ifade eden Kerem Aktürkoğlu, “Bildiğiniz üzere yarın çok önemli bir maça çıkacağız. İyi hazırlandık. Sezonu erken açtık; ama iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Galatasaray adının olduğu her kulvarda her zaman başarı ve galibiyet için oynar. Biz de önemli bir maça çıkacağımızın farkındayız ve onun için oynayacağız. Umarım bizim için yarın güzel bir sonuçla evimize döneriz.” diye konuştu.

PSV maçının takım için bir test olacağını ifade eden oyuncumuz, “Sezonu erken açtık ve güzel bir hazırlık dönemi geçirdik. Sezona PSV Eindhoven gibi güçlü bir rakip ile başlamış olmak bizim için gerçekten güzel olacak. Lig için ayrı bir test olacak bizim için. Zorlu bir çalışma döneminden güzel bir şekilde çıktık. Hazırlık maçlarımızı da güzel geçtik. Son hazırlık maçlarını oynayamadık. Bizim için güzel bir sezon olacağını düşünüyorum. Umarım yarınki maç da sezon içerisindeki galibiyetlerin bir habercisi olur diye düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

Galatasaray formasını en iyi şekilde temsil etmek istediklerini ifade eden Aktürkoğlu, “PSV Eindhoven zor bir rakip bizim için. Yarın da zor bir maç olacağını biliyoruz. Hocamız bize gösterdiği taktiklerle rakibe çok iyi çalıştırdı. Güzel bir çalışma gerçekleştirdik. Yarın da bunu sahaya yansıtacağımız düşünüyorum. Ben ya da diğer arkadaşlarım 23 kişiden hangimiz forma şansı bulursak Galatasaray armasını en iyi şekilde sahada temsil etmek için sahada oynayacağız. İnşallah yarın evimize güzel bir sonuçla döneriz.” diyerek sözlerini noktaladı.