2 Mayıs 2021 Pazar 22:51

Kerem Aktürkoğlu'ndan maç sonrası açıklamalar

Kerem Aktürkoğlu'ndan maç sonrası açıklamalar

Kerem Aktürkoğlu, Süper Lig’in 39. haftasında Gençlerbirliği’ni 2-0 yendiğimiz mücadelenin ardından yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu.

Sıcak havaya rağmen iyi bir mücadele verdiğimizi ve hak ettiğimiz bir galibiyet aldığımızı dile getiren genç oyuncumuz, “Çok zor bir maçtı. Hava çok sıcaktı. Nem çok fazlaydı. Oyunun başından sonuna kadar topun hakimiyeti bizdeydi. Çok güzel mücadele ettik ve iyi de futbol oynadık. Pozisyonlar vardı. Daha farklı olabilirdi maç. Kazandığımız için mutluyuz. Önümüzde üç maç kaldı. Her maçı final olarak görüyoruz. İnşallah önümüzdeki üç maçı da kazanıp sonuçlar ne olacak ona bakacağız.“ diye konuştu.

Süper Lig’deki Beşiktaş maçına aynı ciddiyetle hazırlanacaklarını ifade eden Kerem Aktürkoğlu, “Üç maç var. Üçüne de final olarak bakıyoruz. Önümüzde bir derbi var. Çok daha farklı bir havası oluyor derbilerin. Haftaya ciddi bir maç olacak. Her maça nasıl hazırlanıyorsak bu maça da öyle hazırlanacağız. Kazanmak istiyoruz. Kazandıktan sonra rakiplerimizin sonuçlarını bekleyeceğiz. İnşallah haftaya da bir önceki haftalarda olduğu gibi kazanmak istiyoruz.” dedi.