26 Eylül 2023 Salı 22:16

Lucas Torreira: "Çok fazla mücadele etmeliyiz"

Lucas Torreira: "Çok fazla mücadele etmeliyiz"

Lucas Torreira, Süper Lig’de 1-0 kazandığımız İstanbulspor mücadelesinin ardından açıklamalarda bulundu.

Uruguaylı yıldızın maç değerlendirmesi şu şekilde:

“Çok mutluyum. Zor ve üst üste maçlar oluyor. Çok çalışıyoruz. Ligde en üst seviyede devam edip Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olmamız gerekiyor. Ligde en üstte devam ederek Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olmak için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bugün biraz yorgun gözükmüş olabilirim. Bunun sebebi biraz önce anlattığım şeyler. Elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz.”

“BU TEMPOYLA DEVAM ETMELİYİZ”

“Çok fazla mücadele etmemiz gerekiyor. Çok kaliteli bir kadromuz var. Yeni gelen arkadaşlarla birbirimizi tanıyoruz. Hocamıza alışmaya çalışıyorlar. Hafta sonu önemli bir maçımız var. Milli araya kadar bu tempoyla devam etmemiz gerekiyor. Geçen sene şampiyon olduk. O zaman da çok çalışıyorduk. Şimdi bu çalışmayla, bu formaya gereken saygıyı göstermeye çalışıyoruz.”

“Ligimiz çok mücadeleci ve yüksek kalitede. Son şampiyonuz ve Şampiyonlar Ligi’nde oynuyoruz. Zeminin daha iyi olması gerekir. Diğer yandan benim geldiğim yerde de sahalar çok iyi değildir. Girer oynarız. Keyif almaya çalışırız. Taraftarla birlikte maçın keyfini çıkarmaya çalışırız. Bizim için en önemlisi budur.”