6 Mayıs 2021 Perşembe 19:40

Marcao Teixeira: “Beşiktaş maçına en iyi şekilde hazırlanıyoruz”

Marcao Teixeira: “Beşiktaş maçına en iyi şekilde hazırlanıyoruz”

Galatasarayımız, Süper Lig’in 40. haftasında oynayacağı Beşiktaş maçının hazırlıklarını bugün yaptığı idmanla sürdürdü. Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki idmanda futbolcumuz Marcao, maçla ilgili Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Sezonun en önemli karşılaşmalarından birine çıkacaklarını ifade eden Brezilyalı futbolcumuz, “Çok zor bir maç bizi bekliyor. Sezonun en önemli maçlarından bir tanesi. Hocamız bizi taktiksel olarak maça en iyi şekilde hazırlıyor. Çok zeki olmamız, aklımızı sonuna kadar kullanmamız gereken ve sabırlı olmamız gereken bir maç. Gayet iyi hazırlanıyoruz. Umarım iyi bir netice ile sahadan ayrılacağız.” diye konuştu.

Sahada olması halinde Galatasaray forması ile 100. maçına çıkacak olan Marcao, “İnanılmaz mutluyum. Allah’a şükürler olsun ki böyle bir camiada 100. maça çıkma şerefine ulaşacağım. O yüzden çok mutluyum. Geldiğim ilk günden beri hedefim her maçta oynayabilmek ve takıma maksimum yardım edebilmekti. Bunları da bugüne kadar başardığımı düşünüyorum. Umarım önümüzdeki maçta da oynayıp 100. maçımı tamamlarım.” şeklinde konuştu.