22 Haziran 2016 Çarşamba 15:55

"Mücadele etmek ruhumda var"

"Mücadele etmek ruhumda var"

Futbol Takımımızın yeni transferi Serdar Aziz, GSTV'de Berkay Aslan'ın sunduğu Gün Ortası programında soruları yanıtladı.

Galatasaray'ın Bursaspor'dan transferi Serdar Aziz, imza sonrası GSTV'de Galatasaray taraftarlarına seslendi. Serdar, "Benden beklenti çok, mücadelemi sonuna kadar vereceğim. Kuşkuları olmasın" dedi.

"Burada olmak benim için farklı duygular barındırıyor. Çok heyecanlıyım çünkü bu formayı giymenin önemini biliyorum" diyen Serdar Aziz, Galatasaray'da geçecek günleri için, "Buradaki her şey daha zor olacak. Bunun bilincindeyim, en iyisini yapmak için elimden geleni yapacağım. Zaten mücadele etmek ruhumda var, bunu Galatasaray için fazlasıyla yapacağım" ifadelerini kullandı.

Sakatlığı ile ilgili bilgi veren Serdar Aziz, "Çok ciddi bir sakatlığım yoktu. Gittikçe düzeliyor. Sakatlığımı atlattım, takımla antrenmanlara başlayacağım. Bu süreçte sakatlığım nedeniyle A Milli Takım ile olamadım ama her şeyde bir hayır var. Orada olamadığım için üzgünüm" dedi. 

Kendisini "Saha içinde agresif bir kimliğim var. Fazlasıyla takım için mücadele ederim. Bir defans oyuncusuna göre çabuk oyuncuyum. Sıçramam da iyi, hücumda da iyiyim. Umarım bunların hepsini Galatasaray için vereceğim" diyerek tanımlayan Serdar Aziz, Türk Telekom Arena ile arasındaki bağı ise şöyle anlattı:  "İlk milli maçımda Türk Telekom Arena'da gol atmıştım. Stadı da gördüğüm ilk maçtı. Sahaya çıktığımda tüylerim diken diken olmuştu. Burada oynayacağım için çok heyecanlıyım. Zaten beni herkes Galatasaraylı olarak biliyor..."