12 Temmuz 2021 Pazartesi 14:30

Olympiakos maçı kamp kadromuz

Olympiakos maçı kamp kadromuz

Galatasaray Futbol Takımı, 2021-2022 sezonu öncesindeki hazırlıkları kapsamında Yunanistan'ın Olympiakos takımı ile oynayacağı özel maç öncesi bugün bir antrenman gerçekleştirdi.

Florya Metin Oktay Tesisleri Jupp Derwall Antrenman Sahası'ndaki antrenmana ısınma hareketleri ile başlandı.

Daha sonra gruplar hâlinde beşe iki pas ve top kapma oyunu oynandı.

Ana bölümde teknik direktörümüz Fatih Terim yönetiminde taktik çalışma gerçekleştirildi.

Son bölümde ise sonuçlandırma çalışmaları üzerinde duruldu.

Antrenman, soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.

Oyuncumuz Erkan Süer'in doğum günü antrenman sonrası öğle yemeğinde kutlandı.

Galatasaray Futbol Takımı, Olympiakos ile oynayacağı özel maç için bugün saat 16.30'da sponsorumuz Türk Hava Yolları'na ait özel bir uçuşla Atina'ya hareket edecek. Georgios Karaiskakis Stadı'ndaki karşılaşma, 13 Temmuz Salı günü saat 21.15'te başlayacak. 

Galatasaray'ın Olympiakos maçı kamp kadrosunda şu oyuncular yer alıyor:

DeAndre Yedlin, Alpaslan Öztürk, Kerem Aktürkoğlu, Ryan Babel, Radamel Falcao, Mostafa Mohamed, Oğulcan Çağlayan, Ömer Bayram, Emre Akbaba, Atalay Babacan, Emre Taşdemir, Kaan Arslan, Christian Luyindama, Aytaç Kara, Marcao Teixeira, James Ozornwafor, Emre Kılınç, Arda Turan, Yunus Akgün, Jesse Sekidika, Ali Yavuz Kol, Sofiane Feghouli, Berk Balaban, Fatih Öztürk.

Hazırlık döneminde takımla beraber çalışmalara başlayan ve önümüzdeki dönemde operasyonel süreçleri devam edecek olan Omar Elabdellaoui, altı yıl formasını giydiği ve takım kaptanlığını yaptığı Olympiakos ile oynanacak maçın kafilesinde yer alacak.