10 Aralık 2019 Salı 12:27

Paris Saint-Germain maçı öncesi ulaşım duyurusu

Paris Saint-Germain maçı öncesi ulaşım duyurusu

Futbol Takımımız, 11 Aralık Çarşamba günü UEFA Şampiyonlar altıncı hafta mücadelesinde Parc de Princes Stadı’nda Paris Saint-Germain’e konuk olacak.

Deplasmanda oynayacağımız mücadelede Aslanlarımızı yalnız bırakmamak için tribünde yerini alacak taraftarlarımızın stada girişleri ve çıkışları sırasında Fransız yetkililer tarafından bildirilen aşağıdaki hususlara dikkat etmeleri önem taşımaktadır:

- Toplu taşıma yoluyla ya da yürüyerek stada ulaşımlarını sağlayacak tüm taraftarlarımızın Porte de Saint Cloud istasyonunu rota olarak kullanmaları zorunludur. 

- Metro kullanacak taraftarlarımızın 9 numaralı hat üzerindeki Porte de Saint Cloud durağını kullanmaları zorunlu, 10 numaralı hat üzerindeki Porte d'Auteil durağını kullanmaları yasaktır.

- Taraftar otobüsleri için ayrılmış "Géo André" isimli park alanı yerel saatle 10.00-17.30 arasında yalnızca park bileti bulunan araçlara açık olacaktır.

- Stada giriş esnasında güvenlik görevlileri tarafından taraftarımızın bulunduğu bölümlere özel olarak bilet bölgelerini gösteren renkte bileklikler dağıtılacaktır.

- Maçın son düdüğünün ardından taraftarlarımızın deplasman tribününde 20-30 dakika bekletilmesi söz konusu olacaktır.