11 Aralık 2016 Pazar 21:51

"Psikolojik olarak zor bir maçtı"

"Psikolojik olarak zor bir maçtı"

Galatasaray İkinci Başkanı Cengiz Özyalçın ve Galatasaray Başkan Yardımcısı Eşref Alaçayır mücadele sonrası GSTV'ye değerlendirmelerde bulundu.

Özyalçın, Beşiktaş'ta yaşanan hain saldırıları lanetlerken şu ifadeleri kullandı: "Psikolojik olarak zor bir maçtı. Terör olayını kabullenmek mümkün değil. Bu olayların bir daha gerçekleşmemesini temenni ediyoruz. Yoğun insan kaybının yaşandığı bir olay sonrası psikolojik olarak bir maç oynamak kolay değil. Maça gelince; Galatasaray sahaya kazanmak için çıkar. Lig de o kadar enteresan ki 5-6 puan öne geçtik, 9 puan geriye düştük. Zor ve ilginç bir lig..."

Galatasaray Başkan Yardımcısı Eşref Alaçayır ise GSTV'den Serbay Şenkal'a yaptığı açıklamada "Terörün amacı doğal hayatı sekteye uğratmak ve panik havası yaratmak. Gelen seyirci ve taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Oyuncularımızın birlik içinde hareket etmesi, her iki takımın seyirciyi selamlaması, Selçuk'un polis kardeşimizle tribünleri selamlaması güzel anlardı. Bugün sahaya baktığımızda ise Galatasaray'ın daha iyi olacağı düşüncem bugün bir kez daha kuvvetlendi. Skor oyunun aynası olmasa da girilen pozisyonların sayısına bakarsanız taşların yerine oturduğunu göreceksiniz" ifadelerini kullandı.