7 Aralık 2015 Pazartesi 19:31

Basın Toplantısı: Stanimir Stoilov - Abzal Beysebekov

Basın Toplantısı: Stanimir Stoilov - Abzal Beysebekov

Astana Teknik Direktörü Stanimir Stoilov ile futbolcusu Abzal Beysebekov, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde oynayacakları Galatasaray karşılaşması öncesinde Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Astana Teknik Direktörü Stanimir Stoilov’un açıklamaları şöyle:

“Yeni bir takımız. En iyi puanla Türkiye'den ayrılacağımıza eminim. Takımımız elinden gelen her şeyi yaptı ve yapmaya devam edecek. Avrupa'ya kalkan son uçak biletini yarınki maçla alacağız. Oyuncularımın performansından son derece memnunum. Bu yüzden karamsar olmamak gerekiyor"

Bize şans vermeyenleri daha öncede duydum. Avrupa'da bu sezon 10'un üzerinde maç yaptık ve böyle düşünenlerden daha iyi performans gösterdik. Yarınki maçta yine bir mucize gerçekleştireceğimize ve bizim başarılı olacağımıza inanmayanların tersine bir performans göstereceğimize eminim"

Galatasaray'daki teknik direktörlük değişikliği için de Stoilov, "Eski hoca da yeni hoca da mükemmel seviyesinde iyi antrenörler. İşimiz zor olacak. Mustafa Denizli'nin defalarca şampiyonluklar yaşadığını unutmamak gerek. Her durumda işimiz oldukça zor"

Astana savunma oyuncusu Beysebekov’un da açıklamaları şu şekilde:

"Galatasaray'ı izledik. Üstün ve zayıf taraflarını gördük. Bunların hepsini yarınki maçta dikkate alacağız ve buna göre bir oyun sergileyeceğiz. Yarın kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Kazanacağımıza eminiz"