17 Temmuz 2021 Cumartesi 15:34

PSV Eindhoven Maçı Medya Programı

PSV Eindhoven Maçı Medya Programı

Galatasaray’ın UEFA Şampiyonlar Ligi İkinci Ön Eleme Turu’nda Hollanda temsilcisi PSV Eindhoven ile deplasmanda oynayacağı maçın medya programı belli oldu.

Galatasaray kafilesi, karşılaşma için 20 Temmuz Salı günü saat 11.30’da İstanbul Havalimanı’ndan sponsorumuz Türk Hava Yolları’na ait özel bir uçuşla Eindhoven kentine hareket edecek.

Müsabakadan bir gün önce her iki takımın da basın toplantıları ve antrenmanları olacak.

Ev sahibi PSV Eindhoven, karşılaşma öncesindeki son antrenmanını yerel saatle 17.00’de (TSİ 18.00) PSV Stadyumu’nda ilk 15 dakikası medya mensuplarına açık olarak yapacak.

Teknik direktör Roger Schmidt ve bir oyuncunun katılacağı basın toplantısı ise yerel saatle 16.30’da (TSİ 17.30) PSV Stadyumu’nda yer alan basın toplantı odasında gerçekleştirilecek.

Galatasaray, PSV Eindhoven müsabakası için son antrenmanına karşılaşmadan bir gün önce yerel saatle 19.00 (TSİ 20.00) çıkacak. Antrenmanın ilk 15 dakikası medya mensuplarına açık olacak.

Teknik direktörümüz Fatih Terim’in bir oyuncusu ile birlikte katılacağı basın toplantısı ise 18.30’da (TSİ 19.30) başlayacak.

Galatasaray ile PSV Eindhoven arasında 21 Temmuz Çarşamba günü PSV Stadyumu’nda oynanacak maçın başlama saati ise TSİ 22.00 olacak.

Covid-19 ile ilgili kısıtlamalardan dolayı sınırlı medya takibinin yapılabileceği müsabakaya akredite olan medya mensuplarının başlama vuruşundan önceki 24 saat içinde Covid-19 testlerini yaptırarak negatif sonuç almaları ve söz konusu sonuçlara ilişkin evrakları yanlarında bulundurarak maçtan 90 dakika önce 13 numaralı kapıdaki görevlilere evrakları onaylatıp stada girişlerini sağlamaları gerekmektedir. -

Hollanda’nın resmi aşı aplikasyonları üzerinden ekstra bilgi edinilebilir:

www.testenvoortoegang.nl veya  www.coronacheck.nl