23 Ocak 2022 Pazar 21:48

Teknik direktörümüz Doménec Torrent'ten açıklamalar

Teknik direktörümüz Doménec Torrent'ten açıklamalar

Teknik direktörümüz Doménec Torrent, Süper Lig’in 23. haftasında oynadığımız Trabzonspor maçının ardından yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu.

Oyun olarak baktığımızda kazanmamız gereken bir mücadeleden galip ayrıldığımızı belirten İspanyol çalıştırıcının değerlendirmeleri şu şekilde oldu:

“70. dakikada biraz tempomuzun azalmasıyla oyundan düştük. Bugünkü oyuna baktığımız zaman bu maçı kazanmamız gerekiyordu. Oynadığımız üç maç içerisinde oyun açısından en iyi maçımızı çıkardık. Hem agresiflik hem de yoğunluk açısından iyiydik. Bazen futbol adil değil. Bu maçı normal şartlarda kazanmamız gerekiyordu.” 

“Son dakikalarda yediğimiz gollerden dolayı maçı kaybettiğimize dikkat etmemiz lazım. Geçen sefer de hem ilk yarının hem de ikinci yarının uzatmalarında goller olmuştu. Bundan sonraki maçlarımız için tüm tutkumuzla yoğun bir şekilde kendimizi vererek oynayacağız. Bunu söyleyebilirim. Geldiğimizden beri puan toplayamadığımızı kabul etmek lazım.”

“KENDİMİZİ GELİŞTİRECEĞİZ” 

Şu anda dikkat etmemiz gereken şey dışarıda oynayan oyuncularımızın geri gelecek olması. Onlar geri geldiği zaman bazı sıkıntılarımızı çözecek. Fiziksel ve taktiksel olarak oyuncularımız eksik. Kendimizi yenileyeceğiz. Bu maçı kazanmamız gerekiyordu. Yazık oldu. Bu zaman zarfında kendimizi geliştireceğiz.