8 Mayıs 2019 Çarşamba 16:08

Ziraat Türkiye Kupası Final Maçı Biletleri Satışta

Ziraat Türkiye Kupası Final Maçı Biletleri Satışta

15 Mayıs Çarşamba günü, saat 20:45'te Akhisarspor ile Galatasaray A.Ş. arasında Yeni Sivas 4 Eylül Stadyumu'nda oynanacak 2018-2019 Futbol Sezonu Ziraat Türkiye Kupası Finali’nin biletleri 8 Mayıs Çarşamba günü saat 15.00 itibariyle www.passo.com.tr, PASSO Mobil Uygulaması ve aşağıda belirtilen diğer satış kanallarından satışa sunulacaktır.

Müsabaka için Galatasaray A.Ş. seyircileri için ise VIP (Batı) ve Güney Tribünleri tahsis edilmiştir. Müsabakada sadece e-bilet satışı yapılacak olup, kişi başı bilet satın alma limiti 3 (üç) adet olarak belirlenmiştir. Bilet satışlarına ait diğer bilgiler aşağıdaki gibidir.

BİLET FİYATLARI

VIP (Batı) Tribünü: 80 TL

Güney Tribünü: 40 TL

BİLET SATIŞ VE TRANSFER KURALLARI

Galatasaray A.Ş. Tarafı

· 14.05.2019 saat 20:45’e kadar Galatasaray A.Ş. seyircilerine ayrılan tribünlerden sadece Galatasaray logolu Passolig Kart sahipleri bilet satın alabilir ya da Galatasaray logolu Passolig Kart sahiplerine bilet transferi yapılabilir.

SATIŞ NOKTALARI

· www.passo.com.tr

· PASSO Mobil Uygulamas

· N-Kolay Satış Noktaları

· 0850 724 33 44 numaralı Passolig Çağrı Merkezi

· Türk Telekom Stadyumu Passolig Gişeleri

· Yeni Sivas 4 Eylül Stadyumu Passolig Gişeleri

 

Not: Müsabaka günü stadyum gişelerinden Passolig Kart başvurusu ve bilet satışı yapılmayacak olup sadece Tek Geçişlik Passcard teslimatı yapılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

· 7 yaş ve üzeri için Passolig Kart ve bilet zorunludur.

· 7 yaş altı çocuklar ebeveynleri ile karşılaşmaya giriş yapabilirler.

· Passolig Kart başvuruları www.passolig.com.tr adresinden ya da stadyum gişelerinden yapılabilir.

· Gişe çalışma saatleri hafta içi 09:00-18:00, hafta sonu 09:00-18:00 saatleri arasındadır. Maç günü gişeler karşılaşmanın ilk yarısının sonuna kadar açık kalacaktır.

· Passolig Kartı eline ulaşmayan taraftarların maç saatinden 2 saat öncesine kadar tek geçişlik kartlarını stadyum gişelerinden teslim almaları gerekmektedir. Passo Mobil Uygulaması’nı akıllı telefonlarına yükleyen taraftarlar akıllı telefonlarını kullanarak karşılaşmaya tek geçişlik kart almadan giriş yapabilirler.

· Maç günü stadyum gişelerinden Passolig Kart teslimatı ve satışı yapılmamaktadır.

· Kapı açılış saatlerine Emniyet Güçleri karar verir. Aksi bir durum olmadığı taktirde maç saatinden 3 saat önce kapılar açılır.

Bilet almak için tıklayınız.