8 Şubat 2018 Perşembe 16:49

Yellow Friday’in fikir sahibi, başkanımızla buluştu

Yellow Friday’in fikir sahibi, başkanımızla buluştu

Yellow Friday kampanyasının fikir sahibi Gökhan Bilek, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'in daveti ile Galatasaray - Atiker Konyaspor maçını izlemek üzere Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’na geldi.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ile taraftarımız Gökhan Bilek burada Galatasaray Televizyonu’ndan Serbay Şenkal’a açıklamalarda bulundu.

Mustafa Cengiz, Gökhan Bilek’in çok önemli bir kampanyanın fitilini ateşlediğine vurgu yaparken “Gökhan öyle bir kıvılcım çaktı, öyle bir ateşi körükleyip gönül yangını haline getirdi ki insan şaşar kalır. Ben Kayseri maçı sonrası, GSStore’daki stokların eritilmesi ricasında bulundum. Yeni bir kıyam gibi taraftarın ayağa kalkmasını istiyordum. Taraftara seslendim o ses yankı buldu. O yankıya en iyi formülü veren, adlandıran, etiketlendiren insan Mersin'den bir Galatasaraylı taraftar kardeşimizdi. Milyona ulaşan etkinlik için taraftarlar bir araya geldi. Gökhan kardeşime camia adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Gökhan Bilek ise “Başkanıma çok teşekkür ediyorum, güzel sözlerinden dolayı. Seçim sonrası bizlere bir çağrıda bulunmuştu, 'Maçlara gelin, mağazalardaki ürünlerimizden alın' demişti. Sosyal medyada bu kampanyayı başlattık. Twitter'da bir cümle yazdım ve çığ gibi büyüdü” şeklinde konuştu.

Buluşma sırasında ayrıca Gökhan Bilek’e Galatasaray forması hediye edildi.