1 Haziran 2007 Cuma 18:44

Galatasaray Dergisi 57. Sayı İçeriği

Galatasaray Dergisi 57. Sayı İçeriği

Özhan Canaydın
Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, son Fenerbahçe maçının ardından yaşanan gelişmelere yönelik çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

Futbol Altyapı: PAF
Son üç yıldır şampiyonluğu kimseye bırakmayan Galatasaray’lı gençler. Bir başka ifadeyle futboldaki geleceğimiz...

Babalar Günü
Baba olmanın kıvancı ve mutluluğu bir başkadır hiç şüphesiz ki. Tıpkı Galatasaray’ın bu mutluluğu yaşayan futbolcuları gibi.

İlyas Tüfekçi ya da Küçük Dev Adam
1986-1990 arasında Galatasaray’ın en parlak döneminde sarı kırmızı formayı giydi. Sonra iddialı bir teknik direktör olarak sahalarda yer aldı. Şimdilerde ise yurt dışına açılmaya hazırlanıyor.

Avrupa’dan Futbol
Avrupa’nın önde gelen liglerindeki mücadele İspanya hariç tamamlandı. Bütün bu liglerdeki nefes kesen çekişmenin öyküsü ise Avrupa’dan Futbol’da.

Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı
Galatasaray’ın namağlup şampiyonluğa koşan takımını bu sayıda daha yakından tanıtıyoruz. Onlar hem sporcu hem de hayata azimle tutunan savaşçılar aynı zamanda.

Bilkentli Aslanlar
Sarı kırmızı renkler gönül verenler faslında bu kez de sırayı Bilkentli Galatasaray sevdalıları aldı.

Avrupa Birliği’ne Doğru Türk Futbolu
Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne giriş sürecinin hız kazanması aynı zamanda hayatımızın her alanında yaşanacak köklü değişimler anlamına da geliyor. Futbol da bu alanlardan birisi şüphesiz ki.

Yaz Spor Okulları Açılıyor
Galatasaray’ın bugüne değin başarılı sporcular çıkaran yaz spor okulları her branşta bu yılda açılıyor. Detaylar sayfalarımızda.

Memento
Memento köşesinde bu kez de, Galatasaray ile Kocaelispor arasında oynanan ve 5-4 biten maçın bugün bile unutulmayan öyküsü var.

Tribün Kadınları-4: Aybel Ünal
Tribün kadınları serimize, Kapalı Tribün’den bir isim konuk oluyor: Aybel Ünal