26 Ağustos 2015 Çarşamba 09:28

Galatasaray Dergisi 148. Sayısı Bayilerde

Galatasaray Dergisi 148. Sayısı Bayilerde

Galatasaray Dergisi’nin 148. sayısı dopdolu içeriğiyle bayilerdeki yerini aldı. 4 yıldızlı şampiyon takımımızın yeni sezon hazırlık kampından çok özel fotoğrafların yer aldığı Ağustos sayısı, futbol takımımızın yeni transferleri Lukas Podolski ile Lionel Carole, Erkek Voleybol Takımımızın yeni transferi Liberman Agamez ve Galatasaray Kadın Voleybol Takımı Baş Antrenörü Ataman Güneyligil söyleşilerini okuyucularına sunuyor.

Ağustos 2015 sayısı, Finansal Fair Play dosyası, 2015 Türkiye Süper Kupası şampiyonluğunun öyküsü, sezon öncesi hazırlık maçları, yeni transferlerimize dair bilgiler, haberler, Galatasaray’ın desteğiyle başarıdan başarıya koşan atlet Mehmet Nesim Öner ve daha birçok konuyla dolu.

Spor Toto Süper Lig fikstürü ve TFF Süper Kupa Şampiyonluk posteri de derginin bu ayki armağanı!

Lukas Podolski
Alman milli takım tarihinin en başarılı oyuncuları arasında yer alan Lukas Podolski ile kariyerini ve Galatasaray’daki hedeflerini konuştuk. Sinan Yılmaz, isabetiyle ünlü analizlerini bu kez Lukas Podolski ve Galatasaray birlikteliğini yorumlamak için kaleme aldı.

Lionel Carole
Yeni transferlerimizden takıma en hızlı uyum sağlayanlardan Lionel Carole karşınızda! Galatasaray’a gelişi, Fabio Coentrao’nun yerini doldurmak için gittiği Benfica’da yaşadıkları… Hepsi söyleşimizde.

Aslan yeni sezona Velden’de hazırlandı
Şampiyon yeni sezona Avusturya’nın Velden am Wörthersee kasabasında hazırlandı, yeni sezonun şifreleri Ali Kemertaş’ın objektifinden Galatasaray Dergisi sayfalarına yansıdı. 

TFF Süper Kupa
Galatasaray’ın 52’nci kupasına giden yol ve çok özel fotoğraflar Galatasaray Dergisi’nde.

CEV Voleyball Cup’ta hedef final!
Galatasaray Kadın Voleybol Takımı’nın Baş Antrenörü Ataman Güneyligil ile yeni sezon hedeflerini konuştuk.

Agamez: ‘Sabırsızlanıyorum’
Dünyaca ünlü pasör çaprazı Liberman Agamez, önümüzdeki sezon Galatasaray Erkek Voleybol Takımı için mücadele edecek. Agamez’in taraftarımıza ilk mesajı Ağustos sayımızda.

Sudaki Aslan’ın öyküsü
Su sporlarında başarının adresi Galatasaray’ın yüzücüleri nasıl yetişiyor? Geleceğin rekortmenlerinin gelişim öyküsüne Galatasaray Yüzme Antrenörü ve Kursiyer Sorumlusu Çiğil Gün Güler ve Yüzme Şube Menajeri Osman Zengin ile birlikte baktık.

FFP etkisi
Transfer sezonunun en çok tartışılan konularından Finansal Fair Play’i masaya yatırdık. Galatasaray Sportif A.Ş. Mali İşler ve Satın Alma Operasyon Direktörü Sedef Hacısalihoğlu’dan FFP gündemine dair merak edilenleri ve Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Tayfun Demir’den yeni döneme dair hedefleri sizler için derledik.

Bir Galatasaray Neferi: Celal İbrahim
1911’de Fenerbahçe’ye karşı oynanan, ‘7 kişiyle 7-0’lık maçta attığı dört golle yıldızlaşan, 1. Dünya Savaşı’nda kaybettiğimiz nice Galatasaray neferinden Celal İbrahim’in öyküsü sayfalarımızda. Melih Şabanoğlu’nun kaleminden…

Serkan Altuniğne
İlhamını sarı kırmızı renklerden alan usta karikatürist Serkan Altuniğne ile yaşamını, kariyerini ve Galatasaray tutkusunu konuştuk.

Emir Turgan
Celal Gürsoy’un kaleminden, kulübümüzün kürek şubesinin duayenlerinden Emir Turgan’ın öyküsü.

Mehmet Nesim Öner’in gurur ve başarıya koşuşu
11 yaşında gözünü ve kolunu mayın patlamasında kaybeden Mehmet Nesim Öner, atletizm ile tutunduğu hayatında Galatasaray’ın desteğiyle gözünü Olimpiyat madalyasına dikti. Ayrıntılar söyleşimizde…

Veteranlarımız Henley’de yarıştı
Bir asrı aşkın süredir düzenlenen Henley Kraliyet Yarışmalarında Galatasaray’ın veteran kürekçileri de yarıştı. Saydun Gökşin’in kaleminden Henley günlüğü Galatasaray Dergisi’nde.