10 Eylül 2018 Pazartesi 09:41

Galatasaray Dergisi’nin 180. sayısı bayilerde

Galatasaray Dergisi’nin 180. sayısı bayilerde

Galatasaray Dergisi’nin 180. sayısı raflardaki yerini aldı. Yeni transferimiz Emre Akbaba’nın kapağında yer aldığı Galatasaray Dergisi’nin yeni sayısı GSSTORE'lardan, D&R, Migros, Carrefour ve havalimanlarından satın alınabilecek.

2002 yılından bu yana Galatasaray ile ilgili özel tüm içerikleri taraftarımızla buluşturan Galatasaray Dergisi'ne ulaşmak artık çok kolay. Galatasaray Dergisi'ne 0212 564 1905 numaralı telefonu arayarak abone olabilirsiniz.

Emre Akbaba

Fransa’da başlayan futbol hayatı önce Antalya’ya şimdi ise İstanbul’a uzandı. Galatasaray’ın yeni transferi Emre Akbaba, tribünden yeşil çimlere uzanan Galatasaray sevgisini dergimize anlattı.

Bülent Tuncay

Türk spor basının en deneyimli kalemlerinden Bülent Tuncay ile karşılıklı oturduk. Spor basınından başladık, Türk spor tarihini konuştuk, Galatasaray’dan dem vurduk ve endüstriyel futbola uzandık.

İngiltere 1950 Turu

1950 yılında futbolun beşiğine 10 günlük bir turne için giden ilk Türk takımı hangisiydi diye sorarsanız, alacağınız cevaba şaşırmazsınız. O takım Galatasaray’dı. 1950’deki turnenin hikayesi Galatasaray Dergisi sayfalarında.

Seksenlerden

1980’ler Galatasaray için çok kolay başlamadı, fakat sonunda unutulmaz 1986-87 şampiyonluğu ile taçlandı. Efsane futbolcumuz Raşit Çetiner üzerinden anlatılan bir seksenler hikayesi ve Galatasaray’ın acısıyla tatlısıyla güzel yılları… “Ben en çok Raşit’i sevdim” hikayesi dergimiz sayfalarında…

Şampiyonlar Ligi’nde Rakiplerimiz

Hayat size hedefler sunar, aşabildiğiniz sürece bir üst basamaktır sonraki durak. Galatasaray’ın bir hedefi var ve o amaç için şimdi bir kez daha yola çıkma zamanı... Bu kez yolda Moskova, Porto ve Schalke var.

Şampiyonlar Ligi 1993-1994 sezonu

Galatasaray’ın Türk olmayan takımları yenme hedefinin adresi reelde İngilizlere çıkar. İşte yıllar sonra bir başka İngiltere takımı Manchester United ile karşılaşır Galatasaray. Bu aynı zamanda hem Galatasaray için hem de Avrupa futbolu adına bir devrimin ilk adımdır. 1993-1994 sezonuna yani ilk Şampiyonlar Ligi macerasına uzanıyoruz.

Tarihten Sayfalar

Galatasaray başlıklı kupürler, sarı kırımızı sayfalar, unutulmaz haberler… Tarihin tozlu sayfalarına doğru yol almaya devam ediyoruz.

Ve diğerleri…

Galatasaray’a dair haberler, arşivlerde kalmış fotoğraflar, geçtiğimiz ayın futbol maçları, satranç arenasındaki son gelişmeler ve sarı kırmızı sayfalar Galatasaray Dergisi’nde...