19 Aralık 2022 Pazartesi 12:51

Galatasaray Dergisi’nin 227. sayısı ücretsiz yayında!

Galatasaray Dergisi’nin 227. sayısı ücretsiz yayında!

20 yıl önce yayın hayatına başlayan Galatasaray Dergisi, 2022 yılına yepyeni bir içerik, yeni bir editöryal yaklaşım ve yepyeni bir tasarım ile girdi.

Galatasaraylıların çok uzun zamandır özlemini duyduğu kaliteli içeriğiyle ve tasarımıyla dijital yayına başlayan Galatasaray Dergisi’nin 227. sayısı, tüm Galatasaraylıların okuması için ücretsiz yayında!

Galatasaray Dergisi ekibinin hazırladığı bu yeni sayı, çok zengin içeriği ve tasarımıyla Galatasaray'ın büyüklüğünü, çeşitliliğini, derinliğini, kapsayıcılığını ve entelektüel kapasitesini sergiliyor. Futbol dışında da Galatasaray camiasının isimlerini konuk eden yeni dergi, sosyolojiden sanata, felsefeden tiyatroya, gençlerden duayenlere, kadınlardan tarihe, kitaplardan branşlara, söyleşilerden anekdotlara, ay boyunca okunabilecek dopdolu içeriğiyle Galatasaray’ın Gelenekten Geleceğe sonsuz sürekliliğini temsil etmeye devam ediyor.

102 sayfalık Galatasaray Dergisi’nin 227. sayısını ücretsiz olarak aşağı linkte tıklayarak, okurlara kolaylık sağlayıcı birçok yardımcı özellikleri içeren özel e-dergi programıyla okumaya başlayabilirsiniz.

Galatasaray Dergisi'nin 227. sayısını ücretsiz olarak okumak için TIKLAYINIZ!

YAŞA BÜYÜK GAZİ!

Takvim yaprakları 2 Aralık 1930’u gösteriyordu. Galatasaray için en özel günlerden biri yaşanıyor; Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Gazi, Başöğretmen, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, Galatasaray’ı ziyarete geliyordu.

MILOT RASHICA

Dünya Kupası için liglere verilen ara öncesi yükselen performansı ile dikkat çeken ‘Roket Adam’ Milot Rashica ile keyifle okuyacağınız çok özel bir röportaj gerçekleştirdik.

ALİ SAMİ YEN STADI

Ali Sami Yen Stadı 20 Aralık 1964 tarihinde Türkiye-Bulgaristan maçı ile sporseverlere kapılarını açıyordu.

İÇİMİZDEN BİRİ: OKAN BURUK

Kulübümüzün düzenlediği “İçimizden Biri” söyleşisinin ilk konuğu Galatasaray Futbol A Takımı Teknik Direktörü Okan Buruk oldu.

GSSTORE

GSStore‘un 2022-2023 kış koleksiyonu...

FUTBOLUN ETİMOLOJİSİ

Futbola ilişkin her gün kullandığımız kelimelerin kökenleri ve değişen anlamları.

BURAK GÜNGÖR

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımızın başarılı smaçörü Burak Güngör ile keyifli bir söyleşi...

TARİHTEN SAYFALAR

117 yılın aralık aylarından seçtiğimiz Galatasaray hikayeleri…

YALÇIN GRANİT

1 Kasım 2020’de kaybettiğimiz Türk basketbolunun ve Galatasaray'ın efsanesi Yalçın Granit’in anısına...

ELENA SANTOS

Galatasaray Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımı’nın başarılı oyuncusu ile; ailesini, çocukluğunu Galatasaray’ı ve hedeflerini konuştuk.

ARRIVEDERCI JUVENTUS

11 Aralık 2013... Rakip Juventus’tu. 10 Aralıkta saat 21.45’te başlayan maç, yoğun kar yağışı nedeniyle bir gün sonraya ertelendi. 85. dakika Drogba indirdi, Wesley Sneijder fişi çekti.

BÜYÜK MEHMET

Kulübümüzde uzun yıllar forma giyerek takım kaptanlığı yapan, “Büyük Mehmet" lakabıyla bilinen, Türk futbolunun değerli isimlerinden Mehmet Oğuz’un anısına...

SELÜLOZ KOKAN KİTAPLAR

Aralık ayında raflarda yerini alan spor ve edebiyat kitaplarından küçük bir seçki.

KÜLTÜR SANAT

Time Dergisi’ne göre 2022’nin en iyi filmleri... Sergiler, tiyatro, konserler ile birçok etkinlik ve takvimi bu sayfada.

HABERLER

Aralık ayının Galatasaray gündemi... Toplantılar, duyurular, şubelerden haberler…

GALATASARAY VE SATRANÇ

Kulübümüzün satranç şubesinde menajerlik ve başantrenörlük görevini sürdüren Yakup Erturan, satranç hakkında merak edilen her soruyu Galatasaray Dergisi için içtenlikle yanıtladı.

MAÇ GÜNÜ

Futbolda Rayo Vallecano ve Villarreal ile oynadığımız hazırlık maçlarının hikayeleri. Basketbolda, Voleybolda, Tekerlekli Basketbolda ve Kadın futbolunda bir ayın ayrıntılı müsabaka kayıtları...

BULMACA

6 soru hem bugünden hem geçmişten… Galatasaray bilgimizi test ediyoruz.