11 Aralık 2018 Salı 15:47

Galatasaray Dergisi'nin 183. sayısı bayilerde

Galatasaray Dergisi'nin 183. sayısı bayilerde

Galatasaray Dergisi’nin 183. sayısı raflardaki yerini aldı.

Kadın Basketbol Takımımızın Başantrenörü Efe Güven ve Galatasaray Futbol Akademesi Koordinatörü Ali Yavaş’ın röportajlarının bulunduğu 183. sayımızdaki konulardan bazıları şöyle:

Sorularımızı Galatasaray Kadın Basketbol Şubesi’nin 2006 senesinden beri her kademesinde görev almış, birçok başarıda emeği geçen ve sezon başından beri de A Takım başantrenörlüğü görevini devam ettiren Efe Güven’e yönelttik. Başarılı antrenörle sezon başından beri takımın yaşadığı zorlukları, oyuncuların gösterdiği gelişimi, Galatasaray Kadın Basketbolu’nun geleceğe dair yol haritasını ve Efe Güven’in kariyer hedeflerini konuştuk.

Futbol Akademisi Koordinatörümüz Ali Yavaş, Akademimizin yapısını ve gelecekteki hedeflerini dergimize aktarırken altyapı oyuncularımızın performans ve başarılarını da değerlendirdi.

Aaron Harrison’a merak edilenleri sorduk; Basketbola başlama hikayesinden Avrupa basketboluna adaptasyonuna, kariyer hedeflerinden takım içerisindeki rolüne kadar uzanan keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Sezon başında üçüncü kez Galatasaray’a imza atan Galatasaray Erkek Voleybol Takımımızın kaptanı Selçuk Keskin ile hedeflerinden Türk voleyboluna, aile yaşantısından başarılarının sırrına kadar birçok konuyu konuştuk.

Ayrıca Galatasaray’a dair haberler, arşivlerde kalmış fotoğraflar, geçtiğimiz ayın futbol maçları, satranç arenasındaki son gelişmeler ve sarı kırmızı sayfalar Galatasaray Dergisi’nde...