21 Mayıs 2015 Perşembe 14:36

Başkan Duygun Yarsuvat’tan Veda Toplantısı

Başkan Duygun Yarsuvat’tan Veda Toplantısı

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat, bugün Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da basın mensupları ile bir araya geldi.

Galatasaray Başkanı olarak son kez bir basın toplantısında medya mensupları ile bir araya gelen Başkan Duygun Yarsuvat, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Öte yandan Başkan Duygun Yarsuvat, bir basın mensubunun fotoğraf makinesi ile medya mensuplarının fotoğrafını da çekti.

Şampiyon olmadan şampiyonlukla ilgili konuşmayı doğru bulmadığını belirten Başkan Duygun Yarsuvat, başkanlık yarışına girmediğini ifade etti. Üç başkan adayına da eşit mesafede durduklarını kaydeden Başkan Duygun Yarsuvat, tarafsız olma gibi bir zorunluluğunun olmadığını söyledi.

Mali tablo ile ilgili divan kurulunda bilgi verdiklerini belirten Başkan Yarsuvat, yönetimde bulundukları sürece radikal tedavi metotları ile başarılı olduklarını ifade etti. Futbolculara ve basketbolculara borçlarının olmadığının altını çizen Başkan Yarsuvat, “Biz 192 milyon TL kredi aldık. Bunun 135 milyonunu ödedik. 38 milyon TL de faiz ödedik. 7 ayda 21 milyon faiz almış olduk. Mayıs ayı içerisindeki bütün ödemelerimizi yaptık” diye konuştu.

Başkan Duygun Yarsuvat, toplantı sonunda basın mensupları ile hatıra fotoğrafı çektirdi.