27 Eylül 2013 Cuma 21:44

Başkan Ünal Aysal Futbol Takımımız ile Yemekte Bir Araya Geldi

Başkan Ünal Aysal Futbol Takımımız ile Yemekte Bir Araya Geldi

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı’nın bu akşamki idmanının ardından Başkan Ünal Aysal, futbol takımımızla yemekte bir araya geldi. Yemeğe, Yönetim Kurulu Üyeleri Sedat Doğan, Emir Sarıgül, Mehmet Cibara ve İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan da katıldı.

Florya'da bir restoranda düzenlenen akşam yemeği esnasında Galatasaray TV'nin canlı yayınına katılan Başkan Ünal Aysal, yarın akşam Çaykur Rizespor ile karşılaşacak olan takımımıza güvendiğini belirterek, “Ciddi bir rakiple oynayacağız. Ben ekibime güveniyorum. Bu yarışmadan da başarıyla çıkacaklarına inanıyorum. Bundan sonra daha sık, ayda bir kez yapmayı düşündüğümüz akşam yemeklerinin ilkini yapıyoruz. Herkes gayet neşeli, keyfi yerinde. Tahmin ediyorum ki, bu sene de aynı başarıları tekrarlayacağız” dedi.

Akşam antrenmanını takip ettiğini belirten Başkan Aysal, “Son derece keyiflendim; çünkü çocuklar keyifliydi. Aralarında eğlenerek, keyiflenerek bir antrenman süresi geçirdiler. Bundan sonra özellikle Şampiyonlar Ligi maçlarımız öncelikle. Önümüzdeki Çarşamba günü oynayacağımız Juventus ve diğer maçlarla, muayyen bir plan ve program doğrultusunda, geçtiğimiz senelerde yakaladığımız başarıları tekrar etmemiz gerekir. Rakiplerimiz geçtiğimiz sezon da zordu; ama bu sezon çok daha zor. Bunu da kabulleniyoruz” ifadelerini kullandı.

Galatasaray TV'nin bir diğer canlı yayın konuğu olan Kaptan Sabri Sarıoğlu ise, “Bugün Başkan'ımız veya Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte organize ettik. Rize maçından önce birlik ve beraberlik yemeği, güzel bir ortam var. İnşallah Rize karşısında alacağımız galibiyetle daha iyi olur. Zorlu bir dönemeçteyiz, hocamız bizden ayrıldı; sonuçta hayat devam ediyor. Kendisinin ayrılması bizleri üzdü; ama biz futbolcular olarak konsantrasyonumuzu ve performansımızı hep yüksek tutmak zorundayız. Ondan sonra da Juventus maçı var. İlk maçı kaybettik. Juventus’tan puan veya puanlar almak istiyoruz. Bu zorlu dönemden en iyi şekilde çıkacağımıza inanıyorum; çünkü takım arkadaşlarıma inanıyorum” şeklinde konuştu.

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, akşam yemeğinin ardından yarın gerçekleşecek olan Çaykur Rizespor karşılaşması için Florya Metin Oktay Tesisleri'nde kampa girdi. 

Basın fotoğrafları için tıklayınız...