21 Eylül 2011 Çarşamba 16:26

Bilgilendirme: Fotoğraf Yarışması

Bilgilendirme: Fotoğraf Yarışması

Galatasaray Spor Kulübü'nün, futbol takımımızı 2011-2012 sezonu boyunca takip ederek görüntüleyecekmedya mensupları arasında başlattığı para ödüllü fotoğraf yarışması devam ediyor.

Galatasaray’ın Spor Toto Süper Lig’de ve Türkiye Kupası’nda iç sahada oynayacağı bütün karşılaşmalarda çekilen fotoğraflar, Mehmet Ali Birand'ın Başkanlığında, Sedat Doğan, Mehmet Şenol, Ali Kiremitçioğlu, Salih Güngör, Can Tokgöz ve Dr. Gülsün Güvenli’den oluşan jüri tarafından değerlendiriliyor ve “Haftanın Fotoğrafı” saptanıyor.

Spor Toto Süper Lig’in 4. haftasında oynanan Eskişehirspor maçıyla başlayan yarışma, 6. haftadaki Bursaspor maçı ile sürecek. Jüri tarafından “Haftanın Fotoğrafı” olarak belirlenen fotoğrafın sahibi medya mensubu 1.500 TL tutarında para ödülünü kazanacak.

İç saha maç haftalarında yapılan yarışmanın ardından, sezon sonunda Haftanın Fotoğrafı olarak seçilen tüm fotoğraflar, resmi sitemiz www.galatasaray.org üzerinden site üyelerimizin oy kullanacağı  “Sezonun Fotoğrafı”  yarışmasına katılacak.

Sitemiz üyesi 500.000’i aşkın Galatasaraylının oy kullanabileceği oylamanın sonunda “Sezonun Fotoğrafı” seçilecek.

Seçilen fotoğrafın sahibi medya mensubu, Galatasaray’ın gelecek sezon oynayacağı Avrupa Kupalarında oynayacağı ilk deplasman karşılaşmasına iki kişilik konaklamalı davetiye kazanacak.
 

KATILIM

* Yarışmaya katılacak fotoğraflar, oynanan her futbol karşılaşmasının sonrasında en geç 2 gün içerisinde digital jpeg formatta fotoyarisma@galatasaray.org mail adresine gönderilmelidir.

* Gönderilen fotoğraflarla birlikte fotoğrafın adı, katılımcının ismi ve çekildiği karşılaşmanın bilgileri eklenmelidir.

* Her katılımcı, en fazla 3’er fotoğraf ile katılabilir.

* Katılımcı, yarışmaya gönderdiği yapıtın tümüyle kendisine ait olduğunu ve tüm izinlerinin alındığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Ödül alan katılımcılardan bu beyan ve kabulleri dışında hareket ettiği anlaşılanlardan elde ettikleri ödül, unvan ve her türlü kazanımları geri alınır.

* Yarışma sonuçları, www.galatasaray.org resmi web sitesinden ilan edilecektir.