5 Haziran 2016 Pazar 19:21

Galatasaray Lisesi'nde Pilav Günü Yapıldı

Galatasaray Lisesi'nde Pilav Günü Yapıldı

Galatasaraylılar Derneği`nin her sene geleneksel olarak organize ettiği Galatasaray Lisesi'nin Geleneksel Pilav Günü bugün Galatasaray Lisesi’nde yapıldı.

Galatasaraylılar Derneği`nin her sene geleneksel olarak organize ettiği Galatasaray Lisesi'nin Geleneksel Pilav Günü bugün Galatasaray Lisesi’nde yapıldı. Bu sene 82''incisi gerçekleştirilen Geleneksel Pilav Günü, mezuniyetlerinin 50.yılını kutlayan eski mezunların ön bahçedeki Atatürk heykeline çelenk koyması ve saygı duruşu ile başladı. Tören Tevfik Fikret Salonu’nda devam etti. Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar ve Galatasaray Lisesi Müdürü Meral Mercan'ın da katıldığı Geleneksel Pilav Günü'nde; Eurocup Şampiyonu Galatasaray Odeabank'ın başantrenörü Ergin Ataman; oyunculardan Stephan Lasme, Blake Schib, Ege Arar ve Doğukan Şanlı hazır bulundu. Tevfik Fikret salonunda büyük bir coşku ve tezahüratlar eşliğinde karşılanan Ataman ve öğrencilerine; Galatasaraylılar Derneğince fahri üyelik beratları takdim edildi.

Özel günde ayrıca Galatasaray Veteranlar takımı;  Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin’in Galatasaray Spor Kulübü Eski Başkanı ve GS Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Alp Yalman’ın ve eski sporcuların forma giydiği bir gösteri maçı gerçekleştirdi.