24 Kasım 2015 Salı 20:16

Mustafa Denizli Türk Telekom Arena’da

Mustafa Denizli Türk Telekom Arena’da

Teknik direktör Mustafa Denizli, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da bir araya geldi.

Gerçekleşen ikili sohbetin ardından görevlilerden stat hakkında detaylı bilgi alan Denizli, daha sonra soyunma odasına indi, zemini inceledi. Stat bilgilendirme gezisi sırasında GSTV’ye de uğrayan Mustafa Denizli, programda olmamasına rağmen bir sürpriz yaparak o sırada devam etmekte olan 19:05 Ana Haber Bülteni’ne konuk oldu ve Nazlı Öztürk’ün sorularını yanıtladı.

Denizli, ''Yoğun bir gündü. Florya'da kimlerle beraber olacağım? Oradaki insanlarla ilgili bilgi sahibi olmak istedim. Oradan da Arena'ya geldim. Soyunma odası neresi? Zemin nasıl? Fiziki şartları yerinde görmek istedim. Dolayısıyla iki günü buna ayırdık. Arena'da dolaşırken, Taffarel'in Madrid'deki açıklamalarını duydum. Mümkün olursa yarın orada olacağım. Şu an resmi bir sıfat taşımıyorum. Hazırlıklar ve sağlık kontrolleri olacak. İnşallah Perşembe günü resmileşecek” ifadelerini kullandı.