14 Eylül 2011 Çarşamba 22:10

Taraftar Sahaya İniyor: Penaltı Atma Yarışması

Taraftar Sahaya İniyor: Penaltı Atma Yarışması

Galatasaray Spor Kulübü "Taraftar Sahaya İniyor" sloganıyla taraftarlarımıza Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'nın çimlerine ayak basma deneyimi yaşama fırsatı veriyor.

"Penaltı Atma Yarışması" 18 Eylül Pazar günü saat 20.00'de Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da oynanacak olan Galatasaray-Samsunspor maçından önce yapılacak.

Yarışmaya sadece kombine sahibi olan ve lisanslı Galatasaray forması giyen taraftarlarımız katılabilecek.

Arena'da yarışmaya katılmak isteyenler için 2 adet Yardım Masası kuruldu. Yardım masalarına ilk gelen taraftarlar yarışmaya katılma hakkı elde edecek. Kadın ve çocuk katılımcılar Güney Tribünü yardım masasına, erkek katılımcılar Kuzeybatı Tribünü (Galatasaray Store tarafı) yardım masasına başvuracak. Bu nedenle stadın Kuzey ve Güney tarafındaki kapıları saat 17.00'den itibaren açılacak.

Penaltı müsabakasında başarılı olan kadın taraftarlarımıza 50 TL’lik GS Store hediye çeki verilecek. Yarışmaya katılan tüm taraftarlarımızın fotoğrafları galatasaray.org resmi internet sitemizden de yayınlanacak.

Kombine sahibi taraftarlarımızı formalarıyla Pazar günü 17.00'den itibaren Arena'ya bekliyoruz.

Katılımcılara Notlar:

* Stadımızın çimlerinin zarar görmemesi için adayların spor ayakkabı giymeleri zorunludur. (Krampon ayakkabı giyilemez)

* Yarışmacılar toplam 3 penaltı atacaktır. İlk 2 penaltı atışının birini atamayan yarışmacı 3. atışa hak kazanamayacaktır.