30 Ocak 2016 Cumartesi 16:29

Yeni Üyelerin Berat Töreni Yapıldı

Yeni Üyelerin Berat Töreni Yapıldı

Galatasaray Spor Kulübü'nün yeni üyelerinin berat töreni bugün Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena çok amaçlı toplantı salonunda gerçekleştirildi. Galatasaray Spor Kulübü’ne katılan 293 üye beratlarını ve kartlarını bugün aldılar.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek yaptığı konuşmada yeni üyelere hitaben,       

"111 yıllık dev bir çınarın yeni dalları, filizleri bünyemize katılıyor" ifadesini kullandı.

Galatasaray'ın dünyada sesini duyurduğunu ve çok üstün başarılara imza attığını söyleyen Başkan Dursun Özbek, sözlerini şöyle sürdürdü:

 "Galatasaray'ın bağrından yetişen Gündüz Kılıç ağabey 'Galatasaray bir his takımıdır' demiştir. Galatasaraylıları tarif ederken de bir halatı hep beraber çekmenin özelliğini belirtmiştir. Çok değerli yeni genel kurul üyeleri, bunun farkındalığını vurgulamak istiyorum. Galatasaray, tarihi boyunca çok başarılı süreçlerin yanı sıra çok sıkıntılı günler geçirmiştir. Bugünlerde kulübümüzün bulunduğu durum itibarıyla bu halatı hep beraber çekme zorunluluğumuz var."

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray'ı sonraki yıllara taşımanın sorumluluğunda ve bilincinde olarak yeni üyelerin, bütün gücüyle iş ve özel hayatlarındaki başarıyı Galatasaray'a hizmette de göstereceklerinden emin olduğunu sözlerine ekledi.

Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar ise Galatasaray Kulübü'ne 293 yeni üyenin katıldığını belirterek, "Kulübümüzün üye sayısı, yeni katılanlarla birlikte 12 bin 129'a ulaşmıştır" açıklamasında bulundu.