26 Ekim 2016 Çarşamba 14:57

Omuz Omuza!

Omuz Omuza!

GSStore, taraftarlarımızı Galatasaray-Medipol Başakşehir maçında Türk Telekom Arena’da “Omuz Omuza TEK BİLEK TEK YÜREK” desteklemeye davet ediyor.

3 Kasım Perşembe günü mesai bitimine (maç gününde bir gün öncesine) kadar sadece İstanbul’da ki GSStore mağazalarından her 120TL’lik alışverişe Galatasaray-Medipol Başakşehir maçı için Çocuk Tribünü'nde 1 ebeveyn ve 1 çocuk bileti hediye. Taraftarlarımızın yaptıkları her 120TL’lik alışveriş karşılığında alışveriş gününden bir sonraki gün Passolig kartlarına bilet yüklemesi yapılacaktır.
 
Haydi Galatasaraylılar önce GSStore mağazalarına sonra Arena’ya.

*Hediye biletler GSStore Çocuk Tribününden olup, bilet sayısı ayrılan kontenjanla sınırlıdır.

*ÇOCUK BİLETİ 14 YAŞ VE ALTI ÇOCUK TARAFTARLARIMIZ İÇİN GEÇERLİDİR.

*EBEVEYN BİLETİ, YANINDA 14 YAŞ VE ALTI ÇOCUK OLMADAN TEK KULLANILAMAZ, TURNİKE KONTROLÜNDE GİRİŞ YAPAMAYACAKTIR.

*ÇOCUK BİLETİ YETİŞKİNE DEVREDİLEMEZ, DEVREDİLEN KİŞİ TURNİKE KONTROLÜNDE GİRİŞ YAPAMAYACAKTIR.

*Kampanya sadece İstanbul’da ki GSStore mağazalarında geçerlidir.

*Kampanyadan sadece “GALATASARAY Logolu” yenilenmiş passolig kartı ve “TFF passolig kartı” olan taraftarlarımız yararlanabilecektir. (Kombine tanımlı kartlara bilet tanımlanamaz)

*Passolig kartı olmayan taraftarlarımız; passolig.com.tr, Türk Telekom Arena Passolig gişelerinden, Beyoğlu mağazası ve stat gişelerinden passolig kartı çıkartılabilir.

*Passolig kartı olmayan taraftarlar passolig başvurularını tamamladıktan sonra ilgili kampanyanın süresi dahilinde yapılan alışverişe ait belgelerini ibraz ederek bilet haklarını tanımlatabilirler.

*Passolig kartı olmayanlar ve süresi dolanların passolig kartını yenilemesi sonrasında ilgili kampanyanın süresi dahilinde yapılan alışverişe ait belgelerini ibraz ederek bilet haklarını tanımlatabilirler. Bu konuda alışveriş yaptığınız mağazaya bilgi vermenizi rica ederiz.

* MAÇ GÜNÜ STADYUMDAKİ GİŞELERDEN PASSOLİG KARTI BASILAMAMAKTADIR.