27 Ocak 2018 Cumartesi 00:17

YellowRedWeekend!

YellowRedWeekend!

Başkanımız Mustafa Cengiz "Destek lafla olmaz, eylem sözle olmaz" dedi, taraftarımız son yılların en büyük kampanyasını başlattı. Bu kez tarihi sahadaki aslanlarımız değil, taraftarımız yazdı! Galatasaray Ailesi, birlik ve beraberlik içinde hareket ettiği zaman sırtının asla yere gelmeyeceğini bir kez daha gözler önüne serdi!

5 MİLYON TL'Yİ GEÇTİK!
Türkiye’nin dört bir yanında sarı-kırmızı renklere gönül veren Galatasaray taraftarı başlattığı #YellowFriday kampanyası kapsamında GSSTORE mağazalarına akın etti. Elini taşın altına koyan taraftarın inancı, azmi ve desteğiyle Galatasaray Spor Kulübü bir günde 5 milyon TL'yi aşan gelir elde etti. 
 
#YellowRedWeekend ile TOPLAM HEDEF 10 MİLYON TL!
Kırılan bu rekorla; Türkiye’de ve dünyada büyük yankı uyandıran #YellowFriday kampanyasıyla Galatasaray’ın ne kadar büyük bir aile olduğu bir kez daha ispatlandı! "Benim taraftardan ricam Sarı Cuma'yı Sarı Pazartesi, Sarı Salı olarak devam ettirsinler..." diyen başkanımız Mustafa Cengiz'in sözlerinden sonra şimdi yeni hedefimiz 10 milyon TL, sloganımız ise  #YellowRedWeekend! 
 
KENETLENELİM, SARI-KIRMIZI OLALIM!
Osmanlıspor maçının olduğu bu haftada, sosyal medyada kenetlenen Galatasaray taraftarı hafta sonu da önce GSSTORE'a, sonra Türk Telekom Stadyumu'na akın edecek. Fatih Terim yönetiminde 21. şampiyonluk için ilerleyen Galatasaray'da taraftar, önce GSSTORE mağazalarında ardından Osmanlıspor maçı için Türk Telekom Stadyumu'nda buluşacak!
 
21. ŞAMPİYONLUK İÇİN EL ELE!
GSSTORE mağazalarında tarih yazarak rekora imza atan taraftar Osmanlıspor maçında da rekora ortak olacak. Yeni yönetim kurulumuzun ilk maçında Türk Telekom Stadyumu'nda boş koltuk kalmayacak! Kombine sahipleri Osmanlıspor maçına gidememeleri halinde kombinesine ait olan koltuğu başka bir taraftarımıza veya tek maçlık olarak satılması için kulübümüze devredebilirler.  
 
21. şampiyonluk yolunda Galatasaray kenetlenecek, Galatasaray kazanacak!

 

 

DETAYLI BİLGİgsstore.org
EN YAKIN GSSTOREgsstore.org/magazalarımız
AVRUPA'DAN SİPARİŞeu.gsstore.org