19 Aralık 2017 Salı 23:51

1905 GSYİAD yeni yıl resepsiyonu düzenlendi

1905 GSYİAD yeni yıl resepsiyonu düzenlendi

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği'nin (GSYİAD) yeni yıl resepsiyonu derneğin Levent'te bulunan merkezinde düzenledi. 1905 GSYİAD Başkanı Metin Öztürk'ün ev sahipliğindeki resepsiyona Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İsmail Sarıkaya, Yönetim Kurulu Üyeleri Yrd.Doç.Dr Ural Aküzüm, Alper Narman, Burçin Aslan, Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, camianın önemli isimleri ve GSYİAD üyeleri katıldı.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek resepsiyon öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlarken şu ifadeleri kullandı:

"Galatasaray Spor Kulübü'nün her zaman en büyük destekçisi olan GSYİAD'a önümüzdeki yıllarda da desteklerini sürdürmesini rica ediyorum. Sevgili kardeşim Metin Öztürk'e de Galatasaraylıları bir araya topladığı ve desteklediği için teşekkür ediyorum."

"Bildiğiniz gibi Sayın Igor Tudor'la sözleşmemizi sona erdirdik. Kendisiyle hem vedalaştım hem de emekleri için teşekkür ettim. Oyuncularla sohbet ettim. Onların hiçbir şeyden endişe duymamalarını, bir seçim sürecine girdiğimizi ve yönetimin sürekliliğini anlattım. Profesyonellik böyle. Zaman zaman beraber çalışıyorsunuz, zaman zaman da ayrılıklar söz konusu. Ancak Florya'da değişen hiçbir şey yok. Oyuncuların birbirine olan saygısı ve sevgisi inanılmaz şekilde devam ediyor. Dolayısıyla orada olmaktan ben de keyif aldım. Emrah Bayraktar'a da kısa süre için başarılar diledim."

Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar "Geleneksel GSYİAD toplantısı bizleri bir araya getiriyor. Bütün genç arkadaşları burada görmek, tanımak hepimizin hoşuna gidiyor. Biz büyük bir aileyiz. Bunu da devam ettirmeliyiz" ifadelerini kullanırken 1905 GSYİAD Başkanı Metin Öztürk, "Başkanımız ailemizin reisi. İrfan başkanımız da kulübümüz ve bizim için çok önemli. Engelsiz Aslanlarımıza destek olduk. Daha önce büyük balolar yapmıştık. Bu sene başkanımızın talimatıyla böyle bir organizasyon yaptık. Başkanımız da eşi Mesude Hanım ile birlikte önemli bir balo gerçekleştirdiler. 'Desteğinizi oraya vereceksiniz' dedi. Başkanımızın talimatı ve eşinin gayretiyle destek olduk. Kendi eğlencemizden de uzak kalmadık. Başkanımız da ailemizin reisi olarak bizi destekledi. İnşallah Galatasarayımız her alanda, başkanımızın da vizyonuyla sadece futbolda değil tüm branşlarda çok ilerilere gidecek" dedi.