23 Şubat 2018 Cuma 23:03

Başkanımız Mustafa Cengiz’den Bakırköy Belediyesi’ne ziyaret

Başkanımız Mustafa Cengiz’den Bakırköy Belediyesi’ne ziyaret

Başkanımız Mustafa Cengiz, Bursaspor karşılaşması öncesi Florya Metin Oktay Tesisleri'nde fiziki düzenleme yapan Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu'na teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette Galatasaray Sportif A.Ş. Başkan Vekili Abdurrahim Albayrak, Galatasaray Gayrimenkul Genel Müdürü Mehmet Akif Şener ve CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Eski Grup Başkan Vekili Kemal Akar yer aldı.

Başkanımız Mustafa Cengiz burada yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Öncelikle Florya tesislerimize fiziki düzenlemelerinde çok katkı sunan Bakırköy Belediye Başkanımız Dr. Bülent Kerimoğlu'na çok teşekkür ederiz. Bu ilçede tesisleri bulunan bir kulüp olarak biz de 'Bakırköy için neler yapabiliriz’i Başkan Kerimoğlu ile paylaştık. Bakırköy ve Florya'ya daha fazla güzellik katmak için elimizden geleni yapmaya hazır olduğumuzu ifade ettik ve kendilerinin görüşlerini aldık” 

“UEFA ile yapacağımız Finansal Fair Play görüşmesi öncesi kulüp olarak gerekli hazırlığımızı yaptık. UEFA'nın da büyüyen ve gelişen Galatasaray ve Türk futboluna gereken şansı vereceğine inanıyorum”

“Biz şampiyonluk şansı en yüksek takım olarak Galatasaray'ı görüyoruz. Tabii hak eden kazansın, hak eden de Galatasaray olsun”

Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu ise Mustafa Cengiz'e ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, "Bakırköy Belediyesi olarak ilçemizde bulunan tüm spor kulüplerine ve sporcularına her zaman destek vermeyi artıracağımızı kendilerine söyledik. Bakırköy'ü spor kenti yapmak için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.