31 Ekim 2018 Çarşamba 21:28

Başkanımız Mustafa Cengiz’den Galatasaray Üniversitesi’ne ziyaret

Başkanımız Mustafa Cengiz’den Galatasaray Üniversitesi’ne ziyaret

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Genel Sekreteri İlber Aydemir, Kulüp Genel Sekreteri Mustafa Turgun ve Galatasaray Gayrimenkul Genel Müdürü Mehmet Akif Şener, Galatasaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. E. Ertuğrul Karsak’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Galatasaray Üniversitesi’nde gerçekleşen ziyarette Başkanımız Mustafa Cengiz, Galatasaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. E. Ertuğrul Karsak’a adının yazdığı forma hediye etti.

Ziyaretin ardından Galatasaray Televizyonu’ndan Merve Ergü’ye açıklamalarda bulunan Başkanımız Mustafa Cengiz, “Galatasaray’ımızın temeli eğitim kurulları üzerine bina edilmiştir. Liseden neşat etmiştir. Liseden de üniversite neşat etmiştir. Bu bizim gururumuzdur. Özellikle Galatasaray Üniversitesi ve bağlı fakülteler. Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz İlber Bey de oradan mezun. Hukuk fakültesi dünya çapında ve biz de bununla gurur duyuyoruz. Temellerimiz lisedir. Üniversitenin de temelinde lise var. Bir bütünlük içerisindeyiz. Kendisine bir nezaket ziyaretinde bulunduk. Hem de birbirimiz için ne yapabiliriz ona baktık. Eğer en ufak katkımız olursa üniversiteye, liseye, ve hatta ilkokula, Galatasaray Kulübü olarak onur duyarız, mutlu oluruz. Bu bağlamda görüşmeler yaptık, birbirimizi tanıma fırsatı bulduk.” ifadelerini kullandı.

Galatasaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. E. Ertuğrul Karsak da ziyaretle ilgili olarak “ Başkanımızla görüş alışverişinde bulunduk hem de tanıştık. Kulübümüze başarılar diliyoruz. Başarılı güzel haberlerini duymak istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Genel Sekreteri İlber Aydemir ise “Hem kulübümüzü temsilen, hem de yetiştiğim, mezun olduğum kuruma geri dönmek şeref veriyor. Çok verimli bir görüşme olduğunu düşünüyoruz. Tüm kurumlarımıza da başarılar diliyoruz.” dedi.