17 Haziran 2021 Perşembe 15:07

Divan Seçim Hazirununa Bilgilendirme

Divan Seçim Hazirununa Bilgilendirme

Değerli Üyemiz,

Galatasaray Lisesi’nde 18 Haziran 2021 Cuma günü 10.00-15.00 saatleri arasında yapılacak “Divan Başkanlık” seçiminde kapalı mekanlarda bulunan sandıklarda oy verme işleminin en kısa sürede gerçekleşmesi adına Covid-19 tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kurallarına uygun olarak bir dizi tedbir alınmıştır; 

-  Giriş ve çıkışlarda Kulüp güvenlik elemanlarımız sizleri yönlendireceklerdir.

-  Galatasaray Spor Kulübü üyeleri, akredite basın mensupları ve üyelerimize sağlık sebebi ile refakat eden kişiler dışında kimse Galatasaray Lisesi’ne alınmayacaktır.

-  Galatasaray Lisesi’ne araç girişi mümkün değildir.

-  Sicil numaranıza göre, size göndermiş olduğumuz planlarda hangi sandıkta oy kullanacağınızı ve sandığınızın bulunduğu Ana binaya hangi kapıdan girmeniz gerektiğini görebilirsiniz.

-  Covid-19 tedbirleri kapsamında sandık sayıları artırılmış olup, toplam 4 sandıkta Oy kullanma işlemi gerçekleştirilecektir.

 -  Yönlendirme kağıdında yazan kapıdan Ana binaya giriş yapmanızı ve “Oy Verme“ işleminizi gerçekleştirdikten sonra mümkün olan en kısa sürede binayı terk ederek, bahçeye çıkmanızı rica ederiz.

-  Covid-19 tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kurallarına uygun olarak “Tevfik Fikret” salonuna sınırlı sayıda kişi alınacaktır.

-  Tevfik Fikret Salonu’nda İçişleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu  genelgelerde belirtildiği şekilde oturma düzeni planlanacağı için belirlenen kapasite haricinde salonda bulunulmaması gerekmektedir.

-  Covid-19 tedbirleri kapsamında maske ve mesafe kurallarına riayet edilmesini, ilgili alanlardaki dezenfektan ve hijyen ürünlerinin sıklıkla kullanılmasını,

-  Üye, çalışan ve öğrenci sağlığının muhafaza edilebilmesi için oy kullanma işlemleri haricinde lisenin sınıf, koridorlar ve açık alanlarında bulunulmamasını,

- Sosyal mesafe kurallarını sağlayabilmek adına görevli arkadaşlarımızın uyarı ve yönlendirmelerine destek olunmasını rica ederiz.

Sevgi ve Saygılarımızla,

Galatasaray Spor Kulübü