5 Ekim 2017 Perşembe 17:00

“Galatasaray’da disiplin üst seviyededir”

“Galatasaray’da disiplin üst seviyededir”

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Tarık Taşar ile Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı'yı ziyaret etti.

Dursun Özbek ziyaret sırasında basın mensuplarının sorularını da yanıtladı. Süper Lig’de bu sezon geçilmesi planlanan Video Hakem Sistemi ile ilgili değerlendirmede bulunan Dursun Özbek, “Bu uygulama bazı Avrupa ülkelerinde başladı. Bence tartışmaların büyük bir kısmını ortadan kaldıracaktır. Bu manada çalışmalar yapıldı. Federasyon, organizasyonu başarıyla götürüyor. Çok kısa sürede Video Yardımcı Hakem sistemine geçilecek. Bu sistem, hakem hatalarını asgariye indirecek. Video hakem uygulaması, güzel bir uygulama olarak hayata geçecektir" dedi. 

Dursun Özbek, Süper Lig’in ilk 7 haftasının lider olarak geçilmesiyle ilgili de yorum yaparken şunları söyledi: 

"Bu bize rehavet vermiyor. Her maçımızın ayrı bir önemi var. Galatasaray'ın puan cetvelinde bugünkü durumuna rağmen disiplin bir üst seviyededir. Sezon sonu mutlu sona ulaşmak için elimizden geleni yapıyoruz. Her maç bizim için en önemli seviyededir. Takımlar arasında bir ayrım yapmıyoruz. Her maça kazanmak için çıkıyoruz." 

Ziyaretin sonunda Dursun Özbek, Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı'ya "02" numaralı Galatasaray forması hediye etti.