29 Kasım 2023 Çarşamba 18:55

Galatasaray ile Manchester United yönetimi yemekte bir araya geldi

Galatasaray ile Manchester United yönetimi yemekte bir araya geldi

Galatasarayımız, UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu beşinci maçında Manchester United'ı Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde konuk edecek.

Kulübümüz, mücadele öncesinde İngiliz ekibinin yöneticilerini yemekte ağırladı.

Beykoz'da bir restoranda düzenlenen dostluk yemeğine, Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Metin Öztürk, Başkan Yardımcılarımız Mehmet Cibara ve Niyazi Yelkencioğlu, Yönetim Kurulu Sözcüsü Rıza Tevfik Morova, Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Sarıkaya, Lara Yılmaz, Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur, Futbol Direktörü Cenk Ergün ile Manchester United Kulüp CEO'su Patrick Stewart, CFO Cliff Baty, COO Collette Roche, Futbol Direktörü John Murtough, Futbol Operasyon Direktörü David Harrison, Kulüp Sekreteri Rebecca Britain, Futbol İlişkileri Direktörü Matt Hargreaves ve UEFA Yetkilisi Malta’dan Adrian Casha katıldı.

Organizasyonda öncelikle iki kulüp temsilcileri, UEFA yetkilisine forma takdim ederken ardından karşılıklı hediyeleşildi.

Manchester United CEO’su Patrick Stewart ve İkinci Başkan Metin Öztürk, Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Manchester United CEO’su Patrick Stewart, şunları söyledi:

“İstanbul her zaman olduğu gibi çok güzel. Daha önce burada bulunduğum için tekrar geri döndüğümden dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum. İki çok büyük takımın oynayacağı bir maç. Şimdiden bir tahminde bulunmak çok zor.”

İkinci Başkan Metin Öztürk ise şu ifadeleri kullandı:

“Zor bir maç. Şampiyonlar Ligi’nin gediklisi iki takım bir araya geliyor. Çok güçlü iki takım. Şans bizden yana olsun diyorum. İki taraf için de tamam mı, devam mı maçı.”