12 Kasım 2016 Cumartesi 21:30

Galatasaray Yardımlaşma Sandığı'nın yemeği gerçekleşti

Galatasaray Yardımlaşma Sandığı'nın yemeği gerçekleşti

Bu sene 23. yaşını kutlayan Galatasaray Spor Kulübü Yardımlaşma ve Dayanışma Sandığı'nın her sene geleneksel olarak gerçekleştirdiği yemek organizasyonu Büyük Kulüp'te gerçekleştirildi.

1993 yılında üyeler arasında yardıma muhtaç olanlar ile eş ve çocuklarının bakımları ve sağlıkları ile uğraşmak, cenazelerini kaldırmak, mezarlarını yaptırmak, üyeler arasında sosyal ve dayanışmanın güçlenmesini sağlamak ve bunları gerçekleştirmek için gerekli mali kaynağı bulmak için kurulan Galatasaray Spor Kulübü Yardımlaşma ve Dayanışma Sandığı'nın yemeğine camiamızın önde gelen isimleri katıldı.

Yönetim Kurulu Üyeleri'nin hazır bulunduğu yemekte davetlilere seslenen Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Cengiz Özyalçın,  "Başkanımız rahatsızlığından ötürü aramızda olamadı. Sandığımız Alp Yalman tarafından kurulan bir sandıktır. Ben geceye katılan tüm davetlilere teşekkür ederim. Güzel günler bizim olacak, Galatasaray daima zirveye oynar. Çok büyük bir camiayız. Bugün için sıkıntılı durumdayız ancak önümüz için Galatasaray'ın çok sağlam temelleri atılmaktadır'' dedi. 

Galatasaray Yardımlaşma Sandığı Başkanı Oral Yılmaz ise,  'Sandığımız 1993 yılında kurulmuş birlik beraberliği sembol almıştır. Bu vesileyle sizlerde gecemize renk kattınız. Çok teşekkür ederim'' şeklinde konuştu.

Ayrıca gece katkıda bulunan Hami Çetin'e Başkan Oral Yılmaz tarafından bir teşekkür plaketi verildi.

 

FOTOĞRAFLAR: Fatma Erdoğan