7 Haziran 2019 Cuma 10:55

Haziran Ayı Divan Kurulu Toplantısı

Haziran Ayı Divan Kurulu Toplantısı

Galatasaray Spor Kulübü Haziran Ayı Olağan Divan Toplantısı, 12 Haziran 2019 Çarşamba günü Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleştirilecektir.

Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu’nun toplantı ile ilgili duyurusu şöyle:

Değerli Üyemiz;

Divan Kurulumuzun Haziran Ayı Olağan Toplantısı, 12 Haziran 2019 Çarşamba günü, Galatasaray Spor Kulübü Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapılacaktır.

Divan Kurulunun bu toplantısının gündemine Futbol takımımızın kazandığı 22. Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonluğumuz da alınmıştır.

Toplantı öncesi kulübümüzün düzenleyeceği toplu piknik – grill partisi (12.00 - 13.30) şampiyonluk kutlama programının parçasıdır.

Divan Kurulumuz, saat 13.30’da Florya Basketbol Salonu’nda, aşağıdaki gündemle toplanacaktır.

Bu mutlu günümüzde siz değerli üyelerimizi bir arada görmek ümidiyle en iyi dileklerimizi sunarız.

Saygılarımızla,

Eşref Hamamcıoğlu

Galatasaray Spor Kulübü

Divan Kurulu Başkanı

GÜNDEM:

Geçen aya ait toplantı tutanaklarının takdimi ve oya sunulması,

Divan Başkanlığına gelen evrakın okunması,

Tüzüğümüzün 87/14 maddesi uyarınca Kulüp ve Bağlı ortaklıklarına ait 31 Mart 2019 tarihi itibarıyla düzenlenmiş kesin olmayan mali – yönetsel – sportif özet raporun Yönetim Kurulu tarafından sunulması,

Tüzüğümüzün 96/8 maddesi uyarınca 31 Mart 2019 tarihi itibarıyla düzenlenen özet mali – yönetsel – sportif raporla ilgili Denetim Kurulunun tespit ve incelemesi,

Gündemin 3.maddesinde sunulan özet rapor ve 4. maddesindeki Denetim Kurulu tespit ve incelemeleri ile ilgili genel görüşme,

Güncel konular ve dilekler.

Not: Otobüsler saat 11.00’ de Levent Hyatt Centric önünden ve Kalamış Tesisleri’nden saat 10.30’da hareket ederek üyelerimizi Florya Metin Oktay Tesisleri’ne götürecektir.

Divan Toplantısını takip etmek isteyen basın mensuplarının, akreditasyon için 11 Haziran 2019 Salı günü saat 15:00’e kadar gsmedia@galatasaray.org’a mail atmaları rica olunur.