26 Ağustos 2020 Çarşamba 23:20

İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak'tan açıklamalar

İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak'tan açıklamalar

İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak, Galatasaray TV'ye yaptığı değerlendirmede şu ifadeleri kullandı:

Galatasarayımıza ve Türk futboluna 2020-2021 sezonunun hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Kazasız, belasız koronavirüssüz bir yıl diliyorum. Koronavirüsten en çok etkilenen takımın yöneticisi olarak, geçen sene hem şahsım hem hocam hem sevgili yönetici arkadaşlarım hem Başkanımız Mustafa Cengiz gerçekten çok ciddi rahatsızlıklar geçirdik. Muslera ve birçok futbolcumuz çok ciddi sakatlıklar geçirdi. İnşallah 2020-2021 yılında bunları ne Galatasarayımız ne de başka bir kulüp yaşar. 

Galatasaray taraftarlarına da sesleniyorum. Herkes kombinesini, locasını alsın. Galatasaray'a destek için en uygun zamandır. Biz onları kulübe, stadyuma, mağazalarımıza bekliyoruz. Onlara çok ihtiyacımız var. Onların 1 lirası bizim için çok önemlidir. O verecekleri 1 liraya da bizim ihtiyacımız vardır. Gelsinler localarını, koltuklarını alsınlar. Bir tane locanın boş kalmamasını diliyorum. Bizden bu desteği esirgemeyeceklerine inanıyorum. Onların hepsini çok seviyorum. 

Herkesin içi rahat olsun. Bugün bile yönetim kurulumuz, başkanımız, hocamız statta hep beraber olduk. Neler yapabileceğimizi bugün hep beraber tartıştık.

Taraftarlarımız inansınlar, güvensinler bize. Biz gecemizi gündüzümü çalışarak Galatasaray için vermeye çalışıyoruz. 

Böyle bir derbinin seyircisiz tatsız olacağına inanan bir insanım. Ben federasyonun ikinci haftada seyircili oynanmasına karar vereceğini ve böyle bir kararın beklendiğini söylemek istiyorum. Özellikle dünyada derbiler büyük heyecan içinde geçer. Ben, canı gönülden bu derbinin seyircili olmasını diliyorum. TFF'nin bu çağrıya kayıtsız kalacağını zannetmiyorum.