6 Ocak 2018 Cumartesi 13:13

“İkinci yarıda daha kuvvetli Galatasaray göreceğiz”

“İkinci yarıda daha kuvvetli Galatasaray göreceğiz”

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Divan Kurulu'nun Olağanüstü Toplantısı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Dursun Özbek’in açıklamaları şu şekildeydi:

“166 yeni divan üyemiz oldu. Divan Kurulu Galatasaray’ın çok önemli kurumlarından bir tanesi. Dolayısıyla yeni katılan üyelere Divan’a verecekleri destek adına şimdiden teşekkür ediyorum.”
 
“2018 yılının öncelikle tüm spor camiasına hayırlı olmasın diliyorum. Galatasaray’ın başarılarla dolu bir yıl geçirmesini temenni ediyorum. Galatasaray’da seçim periyodu bayram havasındadır, festivaldir. Galatasaray’ın en yüksek organı olan genel kurul bir araya gelir. Seçim de buna bir tat katar. Bütün Galatasaray Genel Kurul Üyeleri’ni seçime gelmeye davet ediyorum.”
 
“İyi bir kamp süreci geçireceğiz inşallah. 1 hazırlık maçımız var zannediyorum. Futbolculara, teknik heyete hepsine iyi bir kamp dönemi diliyorum. İnşallah ikinci yarıda daha kuvvetli bir Galatasaray göreceğiz.”
 
“Galatasaray’ın yelpazesi çok geniş. İnsan kaynağı çok geniş. Güzel bir seçim olacağını ümit ediyorum. Galatasaray için en faydalı yönetimin seçileceğinden şüphem yok.”