29 Mayıs 2020 Cuma 13:43

Kahraman Sağlık Çalışanlarımız da tribünde yerini alacak

Kahraman Sağlık Çalışanlarımız da tribünde yerini alacak

Kulübümüzün “Galatasaraysız olmaz, sensiz hiç olmaz!” sloganıyla 19 Mayıs'ta başlattığı ve büyük ilgi gören “Sensiz Olmaz Galatasaray” kampanyasına koronavirüs sürecinde kahramanca görev yapan sağlık çalışanlarımız da dâhil oluyor.

Bu kapsamda Süper Lig'de sahamızda oynayacağımız son 3 lig maçında 1905 kahraman sağlık çalışanımızın fotoğrafları da bizimle olacak.

Kombine sahiplerine özel indirimle 123 TL’den satış sunulan, genel satış rakamı ise 149 TL olan bu kampanyaya 1905 sağlık çalışanımız ücretsiz olarak katılabilecek.

"Sensiz Olmaz Galatasaray" diyerek takımımızı 23. şampiyonluk yolunda yalnız bırakmak istemeyen ilk 1905 sağlık çalışanımız; fotoğraflarının tribünde yer alması için, sensizolmazgs.com adresi üzerinden sağlık çalışanı olduklarını belgeleyen kimlik kartları ve fotoğraflarını sisteme yükleyerek fotoğraflarıyla tribünlerimizdeki yerini alacak.

Sisteme yüklenecek olan fotoğrafta aranan şartlar şu şekilde:

- Arka fonun beyaz olması

- Fotoğrafın 1.5 metre uzaklıktan ve ayaktayken çekilmesi

- Ellerini örnek fotoğraftaki gibi bağlaması

- Belden yukarısının mutlaka dik ve düzgün şekilde görünmesi

- Fotoğrafın boyutunun 600 KB'tan büyük olması

Galatasaray Spor Kulübü olarak COVID-19 pandemisine karşı gece gündüz demeden mücadele eden, bizlerin sağlığı için büyük bir özveriyle çalışan tüm sağlık çalışanlarımıza bir kez daha yürekten teşekkür ediyoruz.

Galatasaray Spor Kulübü