8 Ağustos 2018 Çarşamba 11:43

KKTC’de Şampiyonluk Coşkusu

KKTC’de Şampiyonluk Coşkusu

Spor Toto Süper Lig 2017-2018 sezonunda şampiyonluğa ulaşan Galatasaray’ın bu başarısı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin başkenti Lefkoşa’da düzenlenen bir organizasyonla kutlandı.

KKTC Galatasaray Taraftar Derneği Başkanı Mustafa Alkaravlı’nın ev sahipliğinde düzenlenen geceye kulübümüzü temsilen Yönetim Kurulu Üyemiz Mahmut Recevik katıldı. 

Eski futbolcularımız Ergün Penbe, Evren Turhan ve Erkan Engin’in yanı sıra Kıbrıs Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan, Mardin Nusaybin Galatasaray Futbol Okulu öğrencileri ve Kıbrıs Galatasaray Taraftar Derneği Üyelerinin de yer aldığı gecede 300’e yakın davetli keyifli anlara tanıklık etti. 

Organizasyonda Başkanımız Mustafa Cengiz’in “Yavru Vatan”da yaşayan Galatasaraylı taraftarlarımıza yönelik mesajı yayınlanırken Yönetim Kurulu Üyemiz Mahmut Recevik de bir konuşma gerçekleştirdi. Mahmut Recevik, “Mustafa Cengiz Başkanımın hepinize sevgi ve selamlarını getirdim. Hepinizi çok seviyoruz. 21. şampiyonluğumuzu bütün Türkiye’de kutladık. Şimdi de Kıbrıs’tayız. Ben kupayı buraya getirdim, hepiniz görebilesiniz diye. Hepinizi çok seviyoruz Galatasaray sağ olsun, var olsun” dedi. 

Büyük bir coşkunun yaşandığı gecede plaket takdiminin ardından yerel sanatçılar sahne alırken kutlama, 21. şampiyonluk kupamızın yanında yapılan fotoğraf çekimleriyle beraber sonlandı.