25 Kasım 2023 Cumartesi 18:57

Kulübümüzden Alanyaspor maçı öncesi dostluk yemeği

Kulübümüzden Alanyaspor maçı öncesi dostluk yemeği

Kulübümüz, futbol takımımızın Alanyaspor maçı öncesi Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerini, Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park’ta ağırladı.

Dostluk yemeğinin ardından Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek ile Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Başkan Dursun Aydın Özbek şu ifadeleri kullandı:

“Başkanıma hoş geldin diyorum. Alanyaspor bizi güzel ağırlayan kulüpler arasında. Oraya gittiğimiz zaman sanki kendi evimize gitmiş gibi hissettiriyor sayın başkan bize. O açıdan kendisine teşekkür ediyorum. Lig zorlu bir maraton şu an. Herkesin puan savaşı devam ediyor. Ben Alanyaspor’a başarılar diliyorum. Ligde şu anda hak ettikleri yerde olduklarını düşünmüyorum. İnşallah kısa sürede toparlarlar. Ligin renkli bir takımı her zaman ligde olmasında fayda var. Bugün oynayacağımız maç da güzel bir maç olsun. İzleyenlerin keyif aldığı biz maç bize seyrettirsinler. Sakatlık olmasın, hoşumuza gitmeyecek herhangi bir olay olmamasını diliyorum.”

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ise şunları söyledi:

“Öncelikle çok teşekkür ediyorum. Bizi her maçtan önce burada misafir ediyorlar, birlikte yemek yiyoruz. Her zaman gösterdikleri misafirperverlikten dolayı yönetime teşekkür ediyorum. Güzel bir maç olsun istiyoruz. Bizim de bu sene durumumuz iyi değil doğrusu. İnşallah iyi bir maç olur. Galatasaray’a her şeyden önce Şampiyonlar Ligi’nde başarılar diliyoruz. İnşallah güzel sonuçlar alırlar.”