12 Mayıs 2018 Cumartesi 18:49

Maç öncesi dostluk yemeği

Maç öncesi dostluk yemeği

Evkur Yeni Malatyaspor mücadelesi öncesi, yönetimimiz tarafından konuk ekibin başkan ve yönetim kurulu üyelerine dostluk yemeği verildi. Yemekte kulübümüz adına Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, 2. Başkan Ahmet Şenkal ve Başkan Yardımcısı Adil Araboğlu yer alırken yemekte her iki kulübün başkanı Galatasaray Televizyonu'ndan Deniz Gülen'e açıklamalarda bulundu.

Evkur Yeni Malatya Başkanı Adil Gevrek, teşekkür ederek başladığı konuşmasında "Bizi çok güzel ağırladılar. Burası İstanbul kulübü ama Anadolu kültürüyle ağırlandık. Galatasaray büyük bir camia. Bizleri çok zaman Avrupa'da gururlandıran Galatasaray'a bundan sonrası için başarılar diliyorum. Hedefimiz Süper Lig'de kalıcı olmaktı. Bunu da başardık. Bugün de buradan puan ya da puanlarla dönmek istiyoruz. Hak eden kazansın" dedi.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ise "Malatya, bizim coğrafyamızın fiziksel ve kültürel olarak önemli bir parçası. Malatya'nın ligde olması bizi mutlu ediyor, lige güzellik ve renk katıyor. En az 8 takımın şampiyonluğa oynadığı, Avrupa'yı domine eden bir lige sahip olmayı diliyoruz. Malatya'nın da taraftar ve yönetim olarak bunu başarabilecek takımlardan biri olduğunu düşünüyorum. Doğru, adil ve düzgün bir maç diliyorum. Başkanım alınmasın ama hak edenin kazanmasını diliyor, hak eden tarafından da Galatasaray olmasını diliyorum" diye konuştu.

Dostluk yemeği öncesi, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, 19-26 Mayıs Olağan Seçim Genel Kurulu'nda aday olan yönetim, sicil, disiplin ve denetim kurullarıyla yemek organizasyonunda bir araya geldi.