24 Mayıs 2022 Salı 17:16

Olağanüstü Seçim Genel Kurulu’na katılacak olan başkan adayları ve listeleri

Olağanüstü Seçim Genel Kurulu’na katılacak olan başkan adayları ve listeleri

Tüzüğümüzün 61. maddesi uyarınca 4-11 Haziran 2022’de yapılacak Olağanüstü Seçim Genel Kurulu’na katılacak olan başkan adaylarının güncel listeleri aşağıdaki gibidir:

BAŞKAN ADAYI

6602 Dursun Aydın Özbek

 

YÖNETİM KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI

5569 Metin Öztürk

6888 Niyazi Yelkencioğlu

7240 Bora İsmail Bahçetepe

8941 Rıza Tevfik Morova

10327 Eray Yazgan

11026 Levent Yaz

11076 Ahmet Cemal Özgörkey

11671 Mehmet İsmail Sarıkaya

11914 Mehmet Saruhan Cibara

13642 Dikran Gülmezgil

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI

10753 Can Natan

14281 Emir Aral

14494 Cansu Ak

15618 Tanur Lara Yılmaz

16123 Cem Soylu

 

DENETİM KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI

12292 Ömer Çirkin

16988 Fabrizio Casaretto

17022 Ethem Baturalp Pamukçu

 

DENETİM KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI

16480 Merve Deniz Örken

16659 Hasan Can Külahçıoğlu

16677 Canan Dilara Kızılyalın Uç

 

SİCİL KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI

5537 Mehmet Çağatay Altınlı

6266 Kenan Altıntaş

7593 Hayri Gürkan Eliçin

8523 Okan Güngör

9624 Özcan Karamahmutoğlu

11537 Berat Uygur

13443 Burçin Aslan

 

SİCİL KURUL YEDEK ÜYE ADAYLARI

10866 Ozan Bingöl Yurtsever

12613 Yakup Peker

 

DİSİPLİN KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI

4721 Hakkı Akil

5348 Mithat Can Baydarol

5495 Muharrem Remzi Tan

5948 Hasan Mehmet Tirali

7784 Aydın Önder

8281 Ahmet Murat Canaydın

9867 Ali Baran Öztürk

 

DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI

5261 Ali Güray Kızılay

6731 Nuri Bora Ebussuutoğlu

7656 Sencer Seren

9248 Günran Çalın

9253 Ahmet Mert Gülşen

 

BAŞKAN ADAYI

7102 Eşref Hamamcıoğlu

 

YÖNETİM KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI

6532 Osman Kocaman

8959 İsmail Murat Özer

9163 Boğaç Göncü

9180 Sadık Burçin Tunçel

9871 Mehmet Emre Mısırlı

10763 Abdurrahman Levent Apaydın

12800 Nizam Hışım

13004 Cevat Genç

15658 Utku Dönmez

15799 Murat Karaman

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI

11245 Ender Merter

12053 Abdullah Metin Tutçuoğlu

13231 Namık Kemal Martı

13405 Suat Sarı

15181 Kaan Artukoğlu

 

DENETİM KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI

8289 Ahmet Mert Yılmaz

9137 Süalp Kalleci

11147 Kamer Rodoplu

 

DENETİM KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI

13498 Erdem Tarlığ

14239 Bahadır Kılıç

17051 Çağatay Aras Uçkun

 

SİCİL KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI

5263 Sezai Enis Tulça

6459 Deniz Gün Enön

7782 Nihal Özfırat

8924 Ömer Faruk Dak

8934 Ali Esat Tansev

9303 Ayşe Esra Arslan

11429 Ali Erdal Katmer

 

SİCİL KURUL YEDEK ÜYE ADAYLARI

9362 Utku Çağatay Aksoy

12437 Jano Kasal

12530 Mehmet Yaşar Asal

 

DİSİPLİN KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI

4907 Halil Akgül

7987 Burhanettin Burak Akter

6836 İhsan Ömür Yarsuvat

7006 Cemil Dönmez

7078 Yusuf Bülent Pozam

9895 Mehmetcik Serol Acarkan

10047 Ahmet Arif Bağlıca

 

DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI

5361 Hamza Yüksel Dinçer

6808 Günaydın Özcebe

7292 Haluk Pepeyi

7543 Erdan Çokay

7742 Hasan Vedat Gürer