19 Şubat 2024 Pazartesi 11:43

Şampiyonların Vitamini Projesi hayata geçiyor

Şampiyonların Vitamini Projesi hayata geçiyor

Türk sporunun öncüsü, enlerin ve ilklerin kulübü Galatasaray, ilaç sektörünün genç ve dinamik kuruluşu Lotus İlaç ile yeni bir anlaşmaya imza attı. Bir ilk olan “Şampiyonların Vitamini” projesi kapsamında Nouplus Galatasaray vitaminleri, tüm eczanelerde Galatasaraylıların hizmetine sunulacak.

Anlaşmanın imza töreni Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park’ta Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Niyazi Yelkencioğlu ve Lotus İlaç Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Kazım Cihan Sezer’in katılımıyla gerçekleştirildi.

Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Niyazi Yelkencioğlu şu konuşmayı yaptı:

"Sevgili Galatasaraylılar, değerli basın mensupları…

Kulübümüz ile Lotus İlaç arasında yapılacak olan iş birliğinin basın tanıtım toplantısına hepiniz hoş geldiniz. 

Lotus İlaç ile birlikte lisanslı ürün iş birliği anlaşmasına imza atmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Dünyaya yayılan salgın hastalıklarla birlikte vitamin ve gıda takviyeleri alanındaki büyüme, global ölçekte olduğu gibi ülkemizde de dikkat çekici bir hacme sahip durumda.

Büyüyen bu alanda Lotus İlaç ile birlikte  oluşturduğumuz Şampiyonların Vitamini” projemizle birlikte Noplus Galatasaray Vitaminleri, tüm eczanelerde yerini alacaktır. 

Bu tip bir anlaşma dünyada spor kulüpleri arasında yapılan ilk anlaşmadır. Enlerin ve ilklerin kulübü Galatasaray, bir ilki daha hayata geçirmiştir. 

Türk sporunun öncüsü Galatasaray olarak, ilaç sektörünün genç ve dinamik kuruluşu Lotus İlaç ile yaptığımız bu anlaşmada emeği geçen herkese teşekkür ediyor, bu iş birliğinin her iki taraf için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Teşekkür ederim."

Lotus İlaç Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Kazım Cihan Sezer ise şu ifadeleri kullandı:

Galatasaray için önemli ve farklı bir projede bir arada bulunuyoruz. Galatasaraylılık bir kültür ve bilim geleneğidir. Ahlak ve sorumluluk geleneğidir. Bu kavramlara sağlığı da eklemek gerekir. Bu temeller üstüne yükselen Galatasaray, aynı anlayışı sürdürmektedir. Biz Galatasaraylılar da bu anlayışın yorulmaz takipçileriyiz. Biz Galatasaraylı bir aileden geliyoruz. Büyükbabam 16 yıl Galatasaray’da futbol oynadı. Takımın kaptanlığını yaptı. O dönemin milli futbolcusu. Kulübümüzün 2208 Sicil Numaralı Üyesi Kazım Muhtar Sezer. Ben de ailemden almış olduğum Galatasaraylılık bilinci ve ruhunu kendime görev edindim. 

Lotus İlaç, ilaç sektörünün genç ve dinamik bir kuruluşu olarak inovatif çalışmalarıyla ön palana çıkan, sektöre yön veren bir kuruluş. Galatasaray logolu vitaminler üretip eczanede satışa çıkararak hem Galatasaraylıların aidiyet duygusunu geliştirmeyi hem satış geliriyle kulübümüze katkı sağlamayı hedefledik. Bu çalışmalar sonucunda dünyada bir ilk olan ‘Şampiyonlar Vitamini Projesi’ hazır duruma gelmiş oldu. Bu proje Galatasaray logolu ürünleri satmamız dolayısıyla bir lisans ürün anlaşması. Bu anlaşma dolayısıyla her geçen gün planladığımız bütçeyi artırmayı hedefliyoruz. Bu anlamda Galatasaray’a daha fazla katkı sağlamayı planlıyoruz. Nouplus dünyada birçok ülkede satışta olan bir marka olarak bizi gururlandırıyor. Nouplus üretim teknolojisi, inovatif bakış açısıyla, ürün kalitesiyle hep ön plana çıkmıştır. 

Galatasaray enlerin ve ilklerin kulübü, Nouplus ile bu anlamda kendi sektöründe iddialı bir marka. O yüzden önemli bir iş birliğine imza atıyoruz. Bu projede emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. 1,5 yıldır bu proje üstünde çalışıyorduk. 

Projede emeği geçen herkese, başta başkanımız olmak üzere, ikinci başkanımız, başkan yardımcımız ve yönetim kurulu üyelerine, sevgili Celal Emon’a, bu projeye özel danışmanlık yapan babam Kemal Sezer’e, 1,5 senedir üstünde çalışan ve ekstra emek harcayan ortaklarıma ve Lotus İlaç ailesine teşekkürü borç bilirim. Özel teşekkür ise sevgili İbrahim Hatipoğlu’na.. Kendisinin emeği çok, çok teşekkür ederim kendisine.

Biz Lotus İlaç ailesi olarak böyle bir projeyi hayata geçirdiğimiz için gururlu ve mutluyuz. Şampiyonların Vitamini projesinin Galatasaray’a ve Galatasaraylılara hayırlı olmasını diliyorum.

Toplantının tamamını YouTube kanalımızdan seyretmek için tıklayın!