25 Mart 2017 Cumartesi 21:08

"Tenkitleri dikkate alacağız"

"Tenkitleri dikkate alacağız"

Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde düzenlenen Yıllık Olağan Genel Kurul toplantısının ardından Galatasaray Yönetimi GSTV'den Serem Tan'ın sorularını yanıtladı.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek; "Tenkitleri dikkate alarak gelecek senenin hazırlığını yapacağız. Doğum günümün böyle bir günde olması yüz yılda bir denk gelir. O manada da çok sevindim. Burada, ailemle birlikte kutlamış oldum" dedi.

İkinci Başkan Cengiz Özyalçın, "Galatasaray genel kurul üyelerine teşekkür ediyorum. İlk kez bu kadar yoğun bir izleyici geç saate kadar kaldı. Eleştiriler de oldu, bunlardan memnun oldum" diye konuşurken Galatasaray Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin de "Çok güzel bir genel kurul geçirdik. Epey tenkitler vardı. Bunları olumlu olarak söylüyorum. Bunları dikkate alacağız ve gerekli önlemleri alacağız. Galatasaray Camiası'na hayırlı olsun; çalışmaya ve göreve devam" ifadelerini kullandı.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İsmail Sarıkaya da "11 saat süreyle çalışmalara katılan, ibra oylamasında bizi ibra eden genel kurul üyelerine teşekkür ediyoruz. Bu güvenlerini boşa çıkartmayacağız. Camiamıza ve Galatasaray'a hayırlı olsun" şeklinde konuştu.