30 Ekim 2016 Pazar 16:49

Canan Ateş Yüzme Yarışları sonuçları

Canan Ateş Yüzme Yarışları sonuçları

Kulübümüz tarafından Canan Ateş anısına düzenlenen yüzme yarışları, Galatasaray Spor Kulübü Ergun Gürsoy Olimpik Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirildi.

4x50m karışık 10 yaş kategorisi bayrak yarışında 02.46:19 saniye derecesi ile Galatasaray birinci oldu.

Galatasaray Spor Kulübü'nün yanı sıra Fenerbahçe ve Kocaeli Yıldızlar Yüzme Kulübü yüzücüleri katıldığı yarışlarda Galatasaraylı yüzücülerimizin aldığı dereceler şu şekilde:

 

100m Serbest 10 Yaş Kategorisi – Bayan

1 NEHİR ÖNER 01:19:49

2 DEFNE TANIĞ 01:19:73

9 NAZLI YAĞCI 01:26:74

12 SAHRA NİL AKBULUT 01:27:93

15 ZEYNEP ŞİPKA 01:29:65

23 PELİN DAMGACI 01:32:63

27 ECRİN KÜÇÜK 01:36:22

29 YAĞMUR ŞENTÜRK 01:38:42

30 NİSAN TÖKÜ 01:39:44

33 ECRİNNAZ ÇAYTAŞ 01:46:75

36 TUĞÇE BAYKARA 01:52:56

 

100m Serbest 10 Yaş Kategorisi – Erkek

2 ARDA BATUR 01:16:12

4 EFE AKINCI 01:20:03

7 EFE ÇALIK 01:23:13

10 SARP ÜNLÜ 01:24:73

11 OĞULCAN AYDIN 01:25:00

12 DEMİR IRMAK 01:26:08

13 KAYA TÜRKAY 01:26:16

18 BARTU ÜSTBİLEN 01:29:62

20 ARAS NAŞARİ 01:29:97

21 MERT SATIR 01:30:81

22 TUNA BAKKAL 01:30:83

24 ÖMER TAŞDEMİR 01:31:41

25 KEREM OLGUN 01:31:89

26 EMRE TAZEGÜL 01:31:90

28 KEMAL DEMİRKURT 01:32:47

29 ARDA BERK GİRGİÇ 01:33:06

30 EMİR ÇETİNKAYA 01:33:37

33 EGE ÖZTÜRK 01:34:53

34 ALİ EFE AYKAN 01:34:66

42 EMRE GÜLYUR 01:36:55

45 UTKU GÜLYURT 01:38:29

52 ARDA AHMETOĞLU 01:41:13

 

50m Kurbağa 10 Yaş Kategorisi - Bayan

1 DEFNE TANIĞ 00:45:17

2 NEHİR ÖNER 00:45:19

8 ECRİNNAZ ÇAYTAŞ 00:52:49

10 DEFNE ZEYNEP ERSAN 00:52:66

12 NAZLI YAĞCI 00:53:57

15 TUĞÇE BAYKARA 00:54:42

20 PELİN DAMGACI 00:55:72

22 YAĞMUR ŞENTÜRK 00:59:45

24 NİSAN TÖKÜ 01:00:03

28 ECRİN KÜÇÜK 01:03:31

31 ZEYNEP ŞİPKA 01:48:97

 

50m Kurbağa 10 Yaş Kategorisi - Erkek

1 EMRE TAZEGÜL 00:44:06

2 SARP ÜNLÜ 00:45:60

3 EFE AKINCI 00:46:66

4 MERT SATIR 00:46:91

5 ARDA BATUR 00:47:47

9 EFE ÇALIK 00:48:98

10 EMRE GÜLYURT 00:49:07

12 EMİR ÇETİNKAYA 00:50:28

16 ÖMER TAŞDEMİR 00:52:40

19 TUNA BAKKAL 00:52:85

20 BARTU ÜSTBİLEN 00:53:38

21 DEMİR IRMAK 00:53:39

26 UTKU GÜLYURT 00:55:12

27 ARAS NAŞARİ 00:55:16

32 ALİ EFE AYKAN 00:59:27

37 ARDA AHMETOĞLU 01:01:50

38 ARDA BERK GİRGİÇ 01:02:05

 

50m Sırt 10 Yaş Kategorisi - Bayan

1 NAZLI YAĞCI 00:41:84

5 SAHRA NİL AKBULUT 00:46:00

8 DEFNE ZEYNEP ERSAN 00:47:47

9 PELİN DAMGACI 00:47:57

11 ZEYNEP ŞİPKA 00:47:78

14 ECRİN KÜÇÜK 00:49:80

18 NİSAN TÖKÜ 00:51:28

22 YAĞMUR ŞENTÜRK 00:51:97

24 TUĞÇE BAYKARA 00:51:97

 

50m Sırt 10 Yaş Kategorisi - Erkek

4 EFE ÇALIK 00:42:05

6 SARP ÜNLÜ 00:42:74

7 EFE AKINCI 00:44:22

8 OĞULCAN AYDIN 00:44:51

9 MERT SATIR 00:44:69

12 TUNA BAKKAL 00:46:25

13 BARTU ÜSTBİLEN 00:46:31

14 DEMİR IRMAK 00:46:37

15 ÖMER TAŞDEMİR 00:46:76

17 KAYA TÜRKAY 00:47:72

19 KEREM OLGUN 00:47:97

21 EGE ÖZTÜRK 00:48:60

22 KEMAL DEMİRKURT 00:48:74

23 ARDA BERK GİRGİÇ 00:48:87

24 EMİR ÇETİNKAYA 00:48:91

28 ALİ EFE AYKAN 00:49:36

38 UTKU GÜLYURT 00:51:16

39 EMRE GÜLYURT 00:51:41

46 ARDA AHMETOĞLU 00:53:90

 

50m Kelebek 10 Yaş Kategorisi - Bayan

1 DEFNE TANIĞ 00:36:40

2 NEHİR ÖNER 00:41:28

4 SAHRA NİL AKBULUT 00:46:50

12 ECRİNNAZ ÇAYTAŞ 00:54:41

 

50m Kelebek 10 Yaş Kategorisi - Erkek

1 ARDA BATUR 00:38:06

8 EGE ÖZTÜRK 00:48:38

9 OĞULCAN AYDIN 00:48:47

11 EMRE TAZEGÜL 00:50:02

13 KAYA TÜRKAY 00:50:70

15 KEREM OLGUN 00:51:19

16 KEMAL DEMİRKURT 00:51:43

22 ARAS NAŞARİ 00:55:03